Szabó Dezső: Az elsodort falu. Kritikai kiadás. 1-2. köt. Bp., 1944, Faust Imre. Félvászon kötésben, kissé szakadozott papír védőborítóval, egyébként jó állapotban.
Zágoni Mikes Kelemen: Törökországi levelei. A magy. kir. kormány támogatásával, II. Rákóczi Ferencz hamvainak hazaszállítása alkalmából készült emlékkiadás. Bp., 1906, Franklin. Gazdagon díszített, aranyozott bőrkötésben, az elülső borítón a Rákóczi-család dombornyomott címerével, szövegközi illusztrációkkal, kis kopásnyomokkal, gerince foltos, egyébként jó állapotban.
Velősy Elek: Miska. A diadalmas cserkészgondolat regénye. Gróf Teleki Pál ajánlásával és Márton Lajos rajzaival. Bp., 1933, Könyvbarátok Szövetsége, Egyetemi Ny. 206 p. Kiadói kopottas-sérült félvászonkötésben.
A Magyar Királyi Földmívelésügyi Minisztérium rádióelőadásainak sorozata 1935. "A" sorozat: január-december; "B" sorozat: január-december. Bp., é. n., Pátria. Számos érdekes írással. Félvászon kötésben, jó állapotban. / With interesting writings, in half linen binding, in good condition.