Bücher: Sonstige Raritäten

Zahl der Lose: 251

Szabó Dezső: Az elsodort falu. Kritikai kiadás. 1-2. köt. Bp., 1944, Faust Imre. Félvászon kötésben, kissé szakadozott papír védőborítóval, egyébként jó állapotban.
13984.

Rufpreis:
1 800 HUF

13985.

Rufpreis:
30 000 HUF
81,30
93,75

Velősy Elek: Miska. A diadalmas cserkészgondolat regénye. Gróf Teleki Pál ajánlásával és Márton Lajos rajzaival. Bp., 1933, Könyvbarátok Szövetsége, Egyetemi Ny. 206 p. Kiadói kopottas-sérült félvászonkötésben.
13986.

Rufpreis:
1 000 HUF

Falk Géza: Beethoven összes szimfóniái.  Bp., 1943, Szöllősy. 175 p. ill. 13 t. Kiadói félvászonkötésben. Bánó Endre rajzaival.
13987.

Rufpreis:
2 400 HUF

13988.

Rufpreis:
2 000 HUF

13989.

Rufpreis:
1 400 HUF

13990.

Rufpreis:
1 000 HUF

13991.

Rufpreis:
1 000 HUF

Központi Statisztikai Hivatal: Magyarország Helységnévtára 1967. 864 p.
13992.

Rufpreis:
1 800 HUF

13993.

Rufpreis:
2 200 HUF
5,96
6,88

Juhász Előd: Bernstein és Budapest. Bp., 1988, Szabad Tér. Kiadói papírkötésben. Dedikált példány!
13994.

Rufpreis:
1 600 HUF

13995.

Rufpreis:
7 000 HUF
18,97
21,88

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF