b. Eötvös József: A Karthausi I-II. Bp., 1894. Ráth Mór. 546 p. Dekoratív szép példány. Kiadói, festett, dúsan aranyozott, egészvászon- díszkötésben, körben aranymetszéssel.
A.H. Petiscus: Der Olymp oder Mythologie der Griechen und Römer. Mit Einschluß der Aegyptischen, Nordischen und Indischen Götterlehre. Zum Selbstunterricht für die erwachsene Jugend und angehende Künstler, sowie höhere Lehranstalten. Leipzig, 1868. Amelang Verlag. Kiadói aranyozott egészvászonkötésben, szép állapotban.
Bárczy István, Lyka et al.: Hatvan esztendő 1873-1933. Bp., 1933, Hungária Nyomda Rt. A nyomda jubileumára készült kiadvány érdekes írásokkal. Kicsit gyűrött papírkötésben,e egyébként jó állapotban.
Jókai Mór: Kisebb beszédei. Magyar Könyvtár sorozat. Kiadói papír kötésben. + Jókai Mór: Emlékbeszéd Rudolf trónörökös és egyéb beszédek. Magyar Könyvtár sorozat. Kiadói papír kötésben.