Mikszáth Kálmán: Kisebb regények 5. köt.: Az eladó birtok, Mindenki lépik egyet. Bp., 1910, Révai (Mikszáth Kálmán munkái 12.). Javított, kopott félbőr kötésben, egyébként jó állapotban.
C.E. M. Joad: The English Counties. Illustrated / Anglia megyéi. London, 1948, Odhams. Kiadói egészvászon-kötésben, sérült-hiányos gerinccel. / Cloth-binding, with a major injury at the upper-spine.
A Jókai Mór centenáriumi kiadás 13., 28. és 29. kötete: Mire megvénülünk; Névtelen vár 1-2. köt. Bp., 1926, Franklin - Révai. Kopott vászonkötésben, az egyik kötet gerince elválik.
Csathó Kálmán: Leányok, anyák, nagyanyák. 2-3. köt. Bp., é. n., Singer és Wolfner (Csathó Kálmán munkái 2-3.). Kopott félbőr kötésben, néhány lap kijár.
Franczia-magyar és magyar-franczia nyelv szótár. 1. rész: franczia-magyar szótár, 2. köt. Bp., 1892, Pallas. Kicsit laza vászonkötésben, a címlap kijár, egyébként jó állapotban.