Bücher: Sonstige Raritäten

Zahl der Lose: 251

Losonczy László költeményei. Második kötet. Pest, 1857, Wodianer. 192 p. Eredeti, kiadói papírkötésben, a gerincén kissé sérült. Ritka!
14057.

Rufpreis:
2 400 HUF

14058.

Rufpreis:
800 HUF

14059.

Rufpreis:
800 HUF

Mikszáth Kálmán: Kisebb regények 5. köt.: Az eladó birtok, Mindenki lépik egyet. Bp., 1910, Révai (Mikszáth Kálmán munkái 12.). Javított, kopott félbőr kötésben, egyébként jó állapotban.
14060.

Rufpreis:
1 000 HUF

C.E. M. Joad: The English Counties. Illustrated / Anglia megyéi. London, 1948, Odhams. Kiadói egészvászon-kötésben, sérült-hiányos gerinccel. / Cloth-binding, with a major injury at the upper-spine.
14061.

Rufpreis:
1 600 HUF

14062.

Rufpreis:
1 000 HUF

14063.

Rufpreis:
2 400 HUF

14064.

Rufpreis:
2 000 HUF

Franczia-magyar és magyar-franczia nyelv szótár. 1. rész: franczia-magyar szótár, 2. köt. Bp., 1892, Pallas. Kicsit laza vászonkötésben, a címlap kijár, egyébként jó állapotban.
14065.

Rufpreis:
2 000 HUF

14066.

Rufpreis:
1 200 HUF

Németh Endre. Százhúsz nap az élet. Bp., 2002, Hazánk. Kiadói papírkötésben. Dedikált példány!
14067.

Rufpreis:
1 200 HUF

Nyírő József: Isten igájában. Bp., 1936, Révai. Kiadói fél-halina kötés
14068.

Rufpreis:
1 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF