Bücher: Sonstige Raritäten

Zahl der Lose: 251

14117.

Rufpreis:
10 000 HUF

14118.

Rufpreis:
1 800 HUF

14119.

Rufpreis:
2 400 HUF

14120.

Rufpreis:
1 200 HUF

14121.

Rufpreis:
1 600 HUF

Beniczky Péter: Magyar rithmusok, Mellyeket írt Nemzetes --, Szentelt Vitéz. Első Része szép Isteni ditséreteket, és Poenitentzia tartásra indító Énekeket foglál magában. Második, Közönséges Magyar példa beszédeket szép oktatással: Most újobban és tisztábban kibotsátatott. Posonyban, 1771. Landerer János Mihály ny. (4)+299p. II. kiadás. Címlap pótolt az 1. kiadás címlapjával, Későbbi, igényes félvászon kötésben.
14122.

Rufpreis:
30 000 HUF
81,30
93,75

14123.

Rufpreis:
2 000 HUF

14124.

Rufpreis:
5 000 HUF

14125.

Rufpreis:
2 000 HUF

14126.

Rufpreis:
22 000 HUF
59,62
68,75

Magyar művelődéstörténet II-V. kötet. A Magyar Történelmi Társulat Megbízásából szerkeszti Domanovszky Sándor. Bp. 1939-1942. Magy. Tört. Társulat.  Az első kötet hiányzik. Többezer képpel mellékleteken, táblákon és a szövegben. Kiadói, aranyozott félbőr kötésben, apróbb kopásnyomokkal.
14127.

Rufpreis:
18 000 HUF
48,78
56,25

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF