Bücher: Sonstige Raritäten

Zahl der Lose: 251

14081.

Rufpreis:
1 000 HUF

John Ruskin: Velencze kövei. Ford. Geőcze Sarolta. I-II. kötet. Bp. 1896-97, MTA. Aranyozott kiadói egészvászon-kötésben. A harmadik kötet hiányzik.
14082.

Rufpreis:
3 000 HUF

Pálfai János: Futball iskola. I.Labdakezelés (technika). Bp., é.n., szerzői kiadás. 95 p. Kiadói papírkötésben.
14083.

Rufpreis:
1 000 HUF

14084.

Rufpreis:
2 000 HUF

14085.

Rufpreis:
1 600 HUF

14086.

Rufpreis:
1 600 HUF

Mérnöki kézikönyv II.; IV. kötet. Bp., 1961. Szabad Nép.
14087.

Rufpreis:
1 000 HUF

14088.

Rufpreis:
3 400 HUF
9,21
10,63

A Pallas Nagy Lexikona Az összes ismeretek enciklopédiája. 1-16. kötet (A-ZS). Budapest, 1893-1904. Pallas. Szövegközti képekkel, térképekkel, chromo­li­tográfiákkal gazdagon illusztrálva. Egységes, aranyozott gerincű, kiadói félbőr kötésben. A kötések egy két kisebb hibától eltekintve szép állapotban, egy kötet gerince lejár
14089.

Rufpreis:
50 000 HUF
135,50
156,25

14090.

Rufpreis:
34 000 HUF
92,14
106,25

14091.

Rufpreis:
1 200 HUF

14092.

Rufpreis:
1 600 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF