https://www99.darabanth.com:443
https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
Tételek lista
Bücher: Sonstige Raritäten Zahl der Lose: 251
Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
Nach steigendem Wert
Nach fallendem Wert
12
24
48
72
1138955
14045
259
0
1600
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
Nyírő József: Kopjafák. Bp., 1934, Révai. Kopottas kiadói félhalina kötésben.
Das Lot is nicht erreichbar
852602
14046
259
0
1000
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
1932 Nyomda és rokonipar évkönyve. felelős kiadó Székely Artúr
Das Lot is nicht erreichbar
1107449
14047
259
0
3000
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
Erdős Renée - János tanítvány Evangéliumi színjáték három felvonásban. Gyoma, 1911. Kner Izidor. 125 p. Kiadói papírborítóban.
Das Lot is nicht erreichbar
1207178
14048
259
0
1600
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
Illyés Gyula összegyüjtött versei. Budapest, 1940. Nyugat. 460 p. Első kiadás! Kiadói egészvászon kötésben
Das Lot is nicht erreichbar
926377
14049
259
0
9000
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
Kertész Árpád: Kertész József (1837-1895). Kor- és életrajz A Kertész József Könyvnyomdája cég meg-alapításának ötvenedik évfordulója alkalmából. Első kiadás! Bp. 1914. Kertész. 259p. Számos illusztrációval. Plakettel díszített, kiadói egészvászon kötésben, aranyozott lapszélekkel. Hibátlan állapotban. Névre szóló példány!
Das Lot is nicht erreichbar
1158584
14050
259
0
800
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
Kant-Breviarium. Kant világnézete és életfelfogása. A művelt ember számára Kant irataiból. Összeállította Dr. Gross Félix. Fordította Dr. Polgár Gyula. Bp., 1912, Franklin. Kiadói egészvászon kötés, több lap és a borító foltos. 1131146
14051
259
0
2000
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
Dr. Mezei Károly: Szépségkultúra. Bp., cca 1940. Szerzői. 48 p.
Das Lot is nicht erreichbar
1109369
14052
259
0
3600
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
Kner Izidor: Félévszázad mesgyéjén 1882-1932. Gyoma, 1931, Kner. Kiadói félvászon kötésben. Hozzá Kner Izidor sokszorosított, köszöntő levele
Das Lot is nicht erreichbar
1107425
14053
259
0
2600
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
Antal Sándor A trondhjemi herczeg kiséretében. Gyoma, 1913. Kner Izidor. 216p. Geiger Richárd egészoldalas és szövegközti rajzaival.
Das Lot is nicht erreichbar
1139642
14054
259
0
1600
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
Ady Endre: Az utolsó hajók. Bp., é.n., Athenaeum. Kiadói egészvászon kötésben.
Das Lot is nicht erreichbar
1021401
14055
259
0
1800
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
Didring, E.: A világpók. Az arany és a rádium regénye. Budapest, 1926, Athenaeum. Kiadói egészvászon kötésben, jó állapotban.
Das Lot is nicht erreichbar
1259812
14056
259
0
2400
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
Vörösmarty Mihály minden munkái. Rendezte és jegyzetekkel kísérte Gyulai Pál. Második kötet. Pest, 1864, Ráth Mór. 318 p. Korabeli papírkötésben, felvágatlan példány.
Das Lot is nicht erreichbar
Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF
Navigieren zur nächsten Seite Auktionshaus
Adresse:
1061 Budapest, Andrássy Str. 16.
Anschrift:
1244, Budapest Pf. 979.
Telefon:
+36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
E-mail
:
icvqw34r5 nf?3+ o@dasdfefg rabanwf34 th.codv4 m
Öffnungszeiten:
Montag: 12-17
Dienstag bis Mittwoch: 10-17
Donnerstag: 10-19
Freitag: geschlossen
Wochenende: geschlossen
© 2011-2025 Darabanth Auktionshaus GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren. Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com/de/bedingungen-faq
darabanth.com
H
Los im Warenkorb
Weiter einkaufen
 
Zur Kasse