Bücher: Sonstige Raritäten

Zahl der Lose: 251

Vida Sándor: Steinberger György élete. Hódmezővásárhely. 1938.
14033.

Rufpreis:
1 600 HUF

Török Sándor Kököjszi és Bobojsza újabb kalandozásai. Egészen kicsi Gyerekeknek és egészen nagy Felnőtteknek elmondja --. (Bp.), (1948). Révai. 96+(4) p. A szövegközti rajzok és fedőlap rajza Máday Gréte munkája. Kiadói, illusztrált félvászon kötésben.
14034.

Rufpreis:
3 600 HUF
9,76
11,25

Gergely Márta Zebulonból mackó lesz. Mackó bácsi legújabb utazása. Elmeséli --. Emánuel Béla rajzaival. Bp., (1949). Új Idők (Singer és Wolfner). 147+(1) p. Kiadói, illusztrált félvászon kötésben. (kis szamárfülekkel)
14035.

Rufpreis:
1 800 HUF

Emlékkönyv. A magyar irodalomból. Szerk. és kiadja Tomori Anasztáz. Pest, 1852, Lukács László. 182 p. Kiadói papírkötésben, a papírborító címlapja hiányzik, a gerinc kissé sérült. Ritka!
14036.

Rufpreis:
3 000 HUF

14037.

Rufpreis:
1 800 HUF

Zelk Zoltán: A lélek panaszaiból. Bp., 1942, Cserépfalvi. 74 p. Kiadói papírkötésben. Első kiadás!
14038.

Rufpreis:
1 600 HUF

Rachel Field: Hitty. Bp., é.n. Révai. Kiadói félvászon kötésben
14039.

Rufpreis:
1 000 HUF

14040.

Rufpreis:
100 HUF
0,27
0,31

14041.

Rufpreis:
7 000 HUF
18,97
21,88

14042.

Rufpreis:
3 600 HUF
9,76
11,25

14043.

Rufpreis:
1 600 HUF

14044.

Rufpreis:
1 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF