https://www99.darabanth.com:443
https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
Tételek lista
Bücher: Sonstige Raritäten Zahl der Lose: 251
Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
Nach steigendem Wert
Nach fallendem Wert
12
24
48
72
1159180
14009
259
0
1000
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
Joy Francis: Heten az intézetben. Sipos Béla. Bp., é.n., Athenaeum. Illusztrált kiadói kemény kötésben.
Das Lot is nicht erreichbar
1177974
14010
259
0
1000
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
Vicki Baum: Hulló csillagok. Bp., é.n. Halász és társa. Félvászon kötésben.
Das Lot is nicht erreichbar
1177968
14011
259
0
1000
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
Lisbeth Burger: Bölcsőre hulló fények és árnyak. Egy bába naplója. Nagyvárad. 1937. Magyar Lányok. Kissé megviselt papírkötésben
Das Lot is nicht erreichbar
1025609
14012
259
0
1600
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
Nyirő József: Havasok könyve. Budapest, 1936, Révai. Illusztrált kiadó egészvászon kötésben. Jó állapotban.
Das Lot is nicht erreichbar
1146015
14013
259
0
1800
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
Sipos Bella: Mackó Marci kalandjai. Bukarest, é.n., Ifjúsági Könyvkiadó. Illusztrált kiadói félvászon kötésben. Az első pár oldal félig elvált.
Das Lot is nicht erreichbar
1139334
14014
259
0
1600
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
Max Dauthendey: a Biva tó nyolc orcája. Bp., é.n., Fővárosi Könyvkiadó Rt. Kiadói egészvászon kötésben.
Das Lot is nicht erreichbar
1159096
14015
259
0
1800
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
Menger Antal: Új erkölcstan. Fordította Ormós Ede. Bp., 1907, Grill Károly Könyvkiadóvállalata. Kiadói egészvászon kötés, kissé kopott állapotban.
Das Lot is nicht erreichbar
1140630
14016
259
0
2000
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
Mikszáth Kálmán: Az igazi humoristák. Olvasmányok, uti jegyzetek, tárcacikkek. - - munkái hátrahagyott íratok. Sajtó alá rendezte dr. Rubinyi Mózes. II. kötet. Bp., 1914, Révai. Kopottas kiadói egészvászon kötésben.
Das Lot is nicht erreichbar
1257479
14017
259
0
1000
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
(Akantisz Viktor) Fréron, A. V.: Pompadour marquise. Élet és jellemrajz. Bp. 1893. Rozsnyai. 1 t. (litografált színes belső borító), 1 t. címkép, 143 l. Leszik Károly díszes kiadói egészvászon kötésében. Fűzés belül csúnyán javítva 1258530
14018
259
0
1000
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
Nagy Dénes: Bevezetés a szociológiába. Szabad iskola. Bp., 1932, Genius. 88 p. Kiadói kartonkötésben, serült-hiányos gerinccel.
Das Lot is nicht erreichbar
1251695
14019
259
0
2400
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
Dickens Károly: Barnaby Rudge. Regény. Angolból fordította Berczik Árpád. Második kötet. Pest, 1872, Ráth Mór. 258 p. Eredeti kiadói, kissé sérült papírkötésben.
Das Lot is nicht erreichbar
1254315
14020
259
0
1200
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
Dr. Vita: Végrendelet. Élettapasztalatok. Elmondja egy apa a fiának. Bp., 1907, "Széchenyi" kir. kath. reálgimnázium 119. számu cserkész csapata (Jászapáti). 170 p. Kiadói papírkötésben.
Das Lot is nicht erreichbar
Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF
Navigieren zur nächsten Seite Auktionshaus
Adresse:
1061 Budapest, Andrássy Str. 16.
Anschrift:
1244, Budapest Pf. 979.
Telefon:
+36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
E-mail
:
icvqw34r5 nf?3+ o@dasdfefg rabanwf34 th.codv4 m
Öffnungszeiten:
Montag: 12-17
Dienstag bis Mittwoch: 10-17
Donnerstag: 10-19
Freitag: geschlossen
Wochenende: geschlossen
© 2011-2025 Darabanth Auktionshaus GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren. Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com/de/bedingungen-faq
darabanth.com
H
Los im Warenkorb
Weiter einkaufen
 
Zur Kasse