Bücher: Sonstige Raritäten

Zahl der Lose: 251

Móricz Zsigmond: Fáklya. Nyolcadik kiadás. Bp. é.n. Athenaeum. 317 p.  Szép állapotú, aranyozott kiadói egészvászon-kötésben. A gerinc tetején apró sérülés.
14069.

Rufpreis:
1 200 HUF

14070.

Rufpreis:
1 200 HUF

14071.

Rufpreis:
2 000 HUF

gróf Vay Sándor: Lavotta szerelmei és egyéb elbeszélések. Bp., é.n., O.M.T. Légrády. 195 p. Korabeli félvászonkötésben.
14072.

Rufpreis:
1 800 HUF

14073.

Rufpreis:
2 000 HUF

14074.

Rufpreis:
1 800 HUF

14075.

Rufpreis:
2 000 HUF

14076.

Rufpreis:
1 800 HUF

14077.

Rufpreis:
1 000 HUF

14078.

Rufpreis:
6 000 HUF

14079.

Rufpreis:
1 000 HUF

14080.

Rufpreis:
1 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF