https://www99.darabanth.com:443
https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
Tételek lista
Bücher: Sonstige Raritäten Zahl der Lose: 251
Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
Nach steigendem Wert
Nach fallendem Wert
12
24
48
72
1246757
14069
259
0
1200
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
Móricz Zsigmond: Fáklya. Nyolcadik kiadás. Bp. é.n. Athenaeum. 317 p. Szép állapotú, aranyozott kiadói egészvászon-kötésben. A gerinc tetején apró sérülés.
Das Lot is nicht erreichbar
1242358
14070
259
0
1200
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
Gárdonyi Lajos: Véletlenül történt. Bp., 1942, Szerzői kiadás. Aláírt példány! Korabeli, kissé laza, kopottas félvászonkötésben.
Das Lot is nicht erreichbar
1246173
14071
259
0
2000
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
Erdős Renée: Lavinia Tarsin házassága I-II. Bp., 1927, Révai. Korabeli egészvászon-kötésben, a két kötet egybekötve. Aláírt első kiadás!
Das Lot is nicht erreichbar
1240771
14072
259
0
1800
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
gróf Vay Sándor: Lavotta szerelmei és egyéb elbeszélések. Bp., é.n., O.M.T. Légrády. 195 p. Korabeli félvászonkötésben. 1240757
14073
259
0
2000
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
Kabos Ede: Damajanti. Az én novelláimból. Bp., 1911, Nyugat. 198 p. Korabeli dekoratív félvászonkötésben.
Das Lot is nicht erreichbar
1240738
14074
259
0
1800
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
Mécs László: Üveglegenda. Versek. Bp., 1930, Athenaeum. 133 p. Első kiadás. Korabeli egészvászonkötésben.
Das Lot is nicht erreichbar
1224589
14075
259
0
2000
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
Vályi László: A detail eladás és a "boltkezelés". Bp., 1938, szerzői kiadás. Kiadó papírkötésben, ritka kötet.
Das Lot is nicht erreichbar
1224559
14076
259
0
1800
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
Nagy József: Az ethika alapvonalai. h. n., 1925, Danubia Könyvkiadó. Korabeli aranyozott vászonkötésben.
Das Lot is nicht erreichbar
1241490
14077
259
0
1000
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
Laczkó Géza: Sey Tamás levelei. Regény. Bp. 1922, Kultura. 1 t. 102p. Kiadói, illusztrált (Jaschik Álmos) kartonkötésben. (Gerinc hiányzik)
Das Lot is nicht erreichbar
1248121
14078
259
0
6000
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
Balise Pascal: Les provinciales, ou Lettres écrites par Louis de Montalte a un provincial de ses amis / avec les notes de Guillaume Wendrock ; tome quatrieme. Amsterdam., 1767, aux Depens de la Compagnie. A gerincén sérült egészbőrkötésben.
Das Lot is nicht erreichbar
1247161
14079
259
0
1000
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
Bertalan Vince: Számolási gyakorlókönyv a kath. népiskolák IV. osztálya számára. III. rész. Az 1000-en felüli számkörben. Bp., 1918, Szent István Társulat. Korabeli félvászonkötésben.
Das Lot is nicht erreichbar
1247122
14080
259
0
1000
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
Kuprin: Szulamit. Bp., 1957, Európa. Kiadói egészvászon-kötésben, kissé kopottas állapotban. Megjelent 5000 példányban.
Das Lot is nicht erreichbar
Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF
Navigieren zur nächsten Seite Auktionshaus
Adresse:
1061 Budapest, Andrássy Str. 16.
Anschrift:
1244, Budapest Pf. 979.
Telefon:
+36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
E-mail
:
icvqw34r5 nf?3+ o@dasdfefg rabanwf34 th.codv4 m
Öffnungszeiten:
Montag: 12-17
Dienstag bis Mittwoch: 10-17
Donnerstag: 10-19
Freitag: geschlossen
Wochenende: geschlossen
© 2011-2025 Darabanth Auktionshaus GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren. Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com/de/bedingungen-faq
darabanth.com
H
Los im Warenkorb
Weiter einkaufen
 
Zur Kasse