https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/

Kontinuierlich Online-Auktionen

Tételek lista

Bücher: Sonstige Raritäten

Zahl der Lose: 251

Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
Jerusalem. Old Jewish Postcards Anno 1900-1930. Bp., 1999, Magyar Könyvklub. Kiadói egészvászon-kötésben, jó állapotban, melléklettel. Angol nyelvű kiadvány! / In linen bindig with attachments.
1
13912.

Jerusalem. Old Jewish Postcards Anno 1900-1930. Bp., 1999, Magyar Könyvklub. Kiadói egészvászon-kötésben, jó állapotban, melléklettel. Angol nyelvű kiadvány! / In linen bindig with attachments.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
2 000 HUF
5,42
EUR
,
6,25
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Tanulók Lapja. Tizenkettedik évfolyam. 1905. I. félév. Szerk. Gaal Mózes. Bp,. 1905. Franklin. 416 p. Gazdagon illusztrálva. lllusztrált kiadói félvászonkötésben. A kötetben többek között Krúdy Gyula, Gaal Mózes, valamint a pályakezdő Móricz Zsigmond írásaival. Ritka. A kötet gerincét korábban megerősítették, így kissé merev tartású. Az első előzéklap hosszában szakadt, hiányos.
1
13913.

Tanulók Lapja. Tizenkettedik évfolyam. 1905. I. félév. Szerk. Gaal Mózes. Bp,. 1905. Franklin. 416 p. Gazdagon illusztrálva. lllusztrált kiadói félvászonkötésben. A kötetben többek között Krúdy Gyula, Gaal Mózes, valamint a pályakezdő Móricz Zsigmond írásaival. Ritka. A kötet gerincét korábban megerősítették, így kissé merev tartású. Az első előzéklap hosszában szakadt, hiányos.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
2 400 HUF
6,50
EUR
,
7,50
USD
Zahl der Gebote:
0
 
J. R. Kipling: Maugli kalandjai az őserdőben. Ford.: Benedek Marcell. Haranghy Jenő rajzaival. Bp., é.n., Hungária. 212 p., Kiadói kopottas  félvászonkötésben.
1
13914.

J. R. Kipling: Maugli kalandjai az őserdőben. Ford.: Benedek Marcell. Haranghy Jenő rajzaival. Bp., é.n., Hungária. 212 p., Kiadói kopottas félvászonkötésben.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 200 HUF
3,25
EUR
,
3,75
USD
Zahl der Gebote:
0
 
C. Collodi: Pinokkio. Egy élő fabábu csodálatos kalandjai. Bp., (1940) Palladis R.T. Kolozsváry Sándor rajzaival illusztrálva. Illusztrált kiadói kemény kötésben
1
13915.

C. Collodi: Pinokkio. Egy élő fabábu csodálatos kalandjai. Bp., (1940) Palladis R.T. Kolozsváry Sándor rajzaival illusztrálva. Illusztrált kiadói kemény kötésben

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
3 000 HUF
8,13
EUR
,
9,38
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Törökné Kovács Hermin: Margitvirágok. Budapest, é.n., Szent István-Társulat. Illusztrált kiadói kemény kötésben.
1
13916.

Törökné Kovács Hermin: Margitvirágok. Budapest, é.n., Szent István-Társulat. Illusztrált kiadói kemény kötésben.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
800 HUF
2,17
EUR
,
2,50
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Historia Augusta. Bp., 1968, Kossuth. Kiadói vászonkötésben, jó állapotban. Tulajdonosi bélyegzővel.
1
13917.

Historia Augusta. Bp., 1968, Kossuth. Kiadói vászonkötésben, jó állapotban. Tulajdonosi bélyegzővel.

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
1 200 HUF
3,25
EUR
,
3,75
USD
Zahl der Gebote:
1
 
Simonyi Zsigmond: Helyes magyarság. A magyaros stílus kézikönyve. Bp. 1914, Singer és Wolfner. 230 p. Korabeli félvászonkötésben, az eredeti papírborító beragasztva.
1
13918.

Simonyi Zsigmond: Helyes magyarság. A magyaros stílus kézikönyve. Bp. 1914, Singer és Wolfner. 230 p. Korabeli félvászonkötésben, az eredeti papírborító beragasztva.

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
1 200 HUF
3,25
EUR
,
3,75
USD
Zahl der Gebote:
1
 
Mannheim Mór: A modern héber nyelv tankönyve. I. rész kezdőknek. Debrecen, 1942, Farkas Könyvkereskedés. VIII. 174 p. Kiadói papírborítóban.
1
13919.

Mannheim Mór: A modern héber nyelv tankönyve. I. rész kezdőknek. Debrecen, 1942, Farkas Könyvkereskedés. VIII. 174 p. Kiadói papírborítóban.

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
1 200 HUF
3,25
EUR
,
3,75
USD
Zahl der Gebote:
1
 
Horváth Béla: Hol vagy te nép? Összegyűjtött versek (1929-1942). Bp., 1942, Vigilia. 195 p. Korabeli félvászon-kötésben, jó állapotban.
1
13920.

Horváth Béla: Hol vagy te nép? Összegyűjtött versek (1929-1942). Bp., 1942, Vigilia. 195 p. Korabeli félvászon-kötésben, jó állapotban.

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
1 200 HUF
3,25
EUR
,
3,75
USD
Zahl der Gebote:
2
 
Molnár Jenő: Ilyenek vagyunk... Bp., 1929. Borsszem Jankó R. kiadása. 176 p. Szövegközti rajzokkal. Korabeli egészvászon-kötésben.
1
13921.

Molnár Jenő: Ilyenek vagyunk... Bp., 1929. Borsszem Jankó R. kiadása. 176 p. Szövegközti rajzokkal. Korabeli egészvászon-kötésben.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
2 000 HUF
5,42
EUR
,
6,25
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Juhász Gyula válogatott versei. Válogatta: Ertsey Péter. Szeged, 1947, Szukits. 192 p. Korabeli egészvászon-kötésben, a kiadói portréval illusztrált papírboríték beragasztva.
1
13922.

Juhász Gyula válogatott versei. Válogatta: Ertsey Péter. Szeged, 1947, Szukits. 192 p. Korabeli egészvászon-kötésben, a kiadói portréval illusztrált papírboríték beragasztva.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
4 000 HUF
10,84
EUR
,
12,50
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Makkai Sándor: Harc a szobor ellen. Négy tanulmány. Kolozsvár, 1933, Erdélyi Szépmíves Céh. 119 p. Korabeli egészvászon-kötésben.
1
13923.

Makkai Sándor: Harc a szobor ellen. Négy tanulmány. Kolozsvár, 1933, Erdélyi Szépmíves Céh. 119 p. Korabeli egészvászon-kötésben.

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
1 200 HUF
3,25
EUR
,
3,75
USD
Zahl der Gebote:
6
 

Steigerungsstufen:

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF

Filtern bei der Auktion

Navigieren zur nächsten Seite

Auktionshaus

  • Adresse: 1061 Budapest, Andrássy Str. 16.
  • Anschrift: 1244, Budapest Pf. 979.
  • Telefon: +36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
  • E-mail : icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m
  •  
  • Öffnungszeiten:
  • Montag: 12-17
  • Dienstag bis Mittwoch: 10-17
  • Donnerstag: 10-19
  • Freitag: geschlossen
  • Wochenende: geschlossen

Galerie

Unsere Seiten

© 2011-2025 Darabanth Auktionshaus GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren.
Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com/de/bedingungen-faq
darabanth.com
H
Los im Warenkorb

Gesamtsumme:

Weiter einkaufen
  Zur Kasse