Jerusalem. Old Jewish Postcards Anno 1900-1930. Bp., 1999, Magyar Könyvklub. Kiadói egészvászon-kötésben, jó állapotban, melléklettel. Angol nyelvű kiadvány! / In linen bindig with attachments.
Tanulók Lapja. Tizenkettedik évfolyam. 1905. I. félév. Szerk. Gaal Mózes. Bp,. 1905. Franklin. 416 p. Gazdagon illusztrálva. lllusztrált kiadói félvászonkötésben. A kötetben többek között Krúdy Gyula, Gaal Mózes, valamint a pályakezdő Móricz Zsigmond írásaival. Ritka. A kötet gerincét korábban megerősítették, így kissé merev tartású. Az első előzéklap hosszában szakadt, hiányos.
J. R. Kipling: Maugli kalandjai az őserdőben. Ford.: Benedek Marcell. Haranghy Jenő rajzaival. Bp., é.n., Hungária. 212 p., Kiadói kopottas félvászonkötésben.
C. Collodi: Pinokkio. Egy élő fabábu csodálatos kalandjai. Bp., (1940) Palladis R.T. Kolozsváry Sándor rajzaival illusztrálva. Illusztrált kiadói kemény kötésben
Simonyi Zsigmond: Helyes magyarság. A magyaros stílus kézikönyve. Bp. 1914, Singer és Wolfner. 230 p. Korabeli félvászonkötésben, az eredeti papírborító beragasztva.
Juhász Gyula válogatott versei. Válogatta: Ertsey Péter. Szeged, 1947, Szukits. 192 p. Korabeli egészvászon-kötésben, a kiadói portréval illusztrált papírboríték beragasztva.