Bücher: Sonstige Raritäten Zahl der Lose: 251
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1272743
13900
259
Dante Komédiája I. kötet: A pokol. Fordította Babits Mihály. Bp., 1913, Révai. A fordító dedikációjának kézírás-facsimiléjével. Első magyar nyelvű kiadás. Kiadói velúrkötésben, kissé kopottas gerinccel. 1272017
13901
259
1271923
13902
259
Ilona Duczynska: Der demokratische Bolschewik. München, 1975, List Verlag. Kiadói papírkötésben. Dedikált példány!
1271883
13903
259
Kisbán Gyula-Medgyessy Éva: Jobbnál-jobb vicczek. Válogatás a századforduló humorából. Bp., 1988, MAHIR. Kiadói keménykötésben. 1272021
13904
259
vitéz Somogyváry Gyula: A pirossapkás kislány. Bp., 1942, Singer és Wolfner. Kiadói félvászonkötésben, kopottas, elszíneződött sérült állapotban. Az előzéklapok hiányosak. 1272473
13905
259
Tömörkény István Jegenyék alatt. Elbeszélések. Szeged, 1898. Engel. 200 p. Első kiadás! Korabeli, varrással díszített egészvászon-kötésben. 1272750
13906
259
Alex Munthe: San Michele regénye. Bp., 1933, Káldor. Korabeli, kissé sérült félbőrkötésben. 1273348
13907
259
Platon állama. Görögül és magyarul. Ford. bev. és jegyzetekkel ellátta Simon József Sándor. Bp. 1904. Franklin-Társulat. XXXI, 814 p. 1 sztl. lev. Korabeli kopottas, kissé laza félvászonkötésben, több helyütt aláhúzásokkal, jegyzetekkel. Tulajdonosi bejegyzéssel-pecséttel.
1272884
13908
259
Tóth Endre: Bizalmas vallomás. Bp., 1984, Magvető. valamint Képes Történelem: A nagy október. Bp., 1967, Móra. Kiadói keménykötésben.
1273395
13909
259
1273406
13910
259
1272878
13911
259
Dr. Anne de Kervasodoué: Nők egészségkönyve. Bp., Kossuth, 1992. Kiadói keménykötésben.
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF