Bücher: Sonstige Raritäten

Zahl der Lose: 251

Dante Komédiája I. kötet: A pokol. Fordította Babits Mihály. Bp., 1913, Révai. A fordító dedikációjának kézírás-facsimiléjével. Első magyar nyelvű kiadás. Kiadói velúrkötésben, kissé kopottas gerinccel.
13900.

Rufpreis:
4 000 HUF

13901.

Rufpreis:
2 000 HUF

Ilona Duczynska: Der demokratische Bolschewik. München, 1975, List Verlag. Kiadói papírkötésben. Dedikált példány!
13902.

Rufpreis:
2 000 HUF

Kisbán Gyula-Medgyessy Éva: Jobbnál-jobb vicczek. Válogatás a századforduló humorából. Bp., 1988, MAHIR. Kiadói keménykötésben.
13903.

Rufpreis:
1 000 HUF

vitéz Somogyváry Gyula: A pirossapkás kislány. Bp., 1942, Singer és Wolfner. Kiadói félvászonkötésben, kopottas, elszíneződött sérült állapotban. Az előzéklapok hiányosak.
13904.

Rufpreis:
1 400 HUF

Tömörkény István Jegenyék alatt. Elbeszélések. Szeged, 1898. Engel. 200 p. Első kiadás! Korabeli, varrással díszített egészvászon-kötésben.
13905.

Rufpreis:
3 000 HUF

Alex Munthe: San Michele regénye. Bp., 1933, Káldor. Korabeli, kissé sérült félbőrkötésben.
13906.

Rufpreis:
1 000 HUF

Platon állama. Görögül és magyarul. Ford. bev. és jegyzetekkel ellátta Simon József Sándor. Bp. 1904. Franklin-Társulat. XXXI, 814 p. 1 sztl. lev. Korabeli kopottas, kissé laza félvászonkötésben, több helyütt aláhúzásokkal, jegyzetekkel. Tulajdonosi bejegyzéssel-pecséttel.
13907.

Rufpreis:
4 000 HUF

Tóth Endre: Bizalmas vallomás. Bp., 1984, Magvető.  valamint Képes Történelem: A nagy október. Bp., 1967, Móra. Kiadói keménykötésben.
13908.

Rufpreis:
800 HUF

13909.

Rufpreis:
1 200 HUF

13910.

Rufpreis:
800 HUF

Dr. Anne de Kervasodoué: Nők egészségkönyve. Bp., Kossuth, 1992. Kiadói keménykötésben.
13911.

Rufpreis:
800 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF