Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 331

Szőnyi jelzéssel: Idős asszony. Tus, papír, üvegezett keretben, 17×13 cm
10242.

Rufpreis:
1 000 HUF

3 db ex libris: Friedrich Teubel(1884-1965) 2 db aláírt, J.W.Spenceley, jelzés nélkül
10243.

Rufpreis:
1 000 HUF

Thorma jelzéssel: Virágcsendélet. Olaj, vászon, keretben, 76×58 cm
10244.

Rufpreis:
22 000 HUF
59,62
68,75

Tipary jelzéssel: Fő tér. Olaj, farost, restaurált, 67×49 cm
10245.

Rufpreis:
5 500 HUF
14,91
17,19

10246.

Rufpreis:
3 000 HUF

Tihanyi jelzéssel: Jánoshegyi a kilátóval. Olaj, vászon-karton, üvegezett keretben, 24×30 cm
10247.

Rufpreis:
3 000 HUF

TM jelzéssel: Férfi portré. Olaj, vászon, 60×50 cm
10248.

Rufpreis:
10 000 HUF

Turmayer jelzéssel: Házikó a fagyos erdőben . Olaj, vászon, sérült, egyedi keretben, 74×55 cm
10249.

Rufpreis:
10 000 HUF

Udvary Pál (1900-1987): Hazafelé, színezett rézkarc, papír, üvegezett fa keretben, 23×30,5 cm
10250.

Rufpreis:
4 000 HUF

Vadász jelzéssel: Vízpart vitorlással. Akvarell, papír, üvegezett keretben, 24×35 cm
10251.

Rufpreis:
4 200 HUF
11,38
13,13

Váradi Iván jelzéssel: Plakáttervek. 3 db, kollázs, papír, 2 db jelzett, 22x15 cm
10252.

Rufpreis:
2 000 HUF

Váradi Iván jelzéssel: Plakáttervek. 3 db, kollázs, papír, jelzett, 22x15 cm
10253.

Rufpreis:
2 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF