Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 331
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1243830
10217
255
Somogyi Győző (1946-): Avakum protopópa. Szitanyomat, jelzés nélkül, kis szakadásokkal, 35×45 cm
1209145
10218
255
Sostarics Lajos (1896-1968): Óbuda 1949, akvarell, papír, jelzett, 21×29 cm 1243012
10219
255
Sostarics Lajos (1896-1968): Kádár Géza után(?): Kolomea 1941, akvarell, papír, jelzett, 24,5×20 cm 1243021
10220
255
Sostarics Lajos (1896-1968): Vázlaok, ceruza, papír, jelzett, kartonra ragasztva, 14,5×19,5 ill. 15×20 cm 1240106
10222
255
Spányi jelzéssel: Nyáridőn, olaj, fa, díszes keretben, 24×32 cm 1233271
10223
255
Spányi jelzéssel: Patak. Vegyes technika, papír, 15×21 cm
1048158
10224
255
1206141
10225
255
30000
Szabó Aurél (1888-1964): Házudvar. Olaj, karton, jelzett, antik keretben, 50×60 cm
1241888
10226
255
Szabó Béla Leo (1887-?): Virágok, olaj, vászon, díszes fa keretben, 46×32 cm 1215041
10227
255
Szász jelzéssel: Tihany. Olaj, farost, kopott, 50×61 cm 1244700
10228
255
Szász jelzéssel: Találkozás. Vegyes technika, papír, 30×27 cm 1244721
10229
255
Szász jelzéssel: Szerelmesek. Vegyes technika, papír, 30×27 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF