Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 331

Somogyi Győző (1946-): Avakum protopópa. Szitanyomat, jelzés nélkül, kis szakadásokkal, 35×45 cm
10217.

Rufpreis:
8 000 HUF

Sostarics Lajos (1896-1968): Óbuda 1949, akvarell, papír, jelzett, 21×29 cm
10218.

Rufpreis:
5 000 HUF

Sostarics Lajos (1896-1968): Kádár Géza után(?): Kolomea 1941, akvarell, papír, jelzett, 24,5×20 cm
10219.

Rufpreis:
5 000 HUF

Sostarics Lajos (1896-1968): Vázlaok, ceruza, papír, jelzett, kartonra ragasztva, 14,5×19,5 ill. 15×20 cm
10220.

Rufpreis:
2 000 HUF

Spányi jelzéssel: Nyáridőn, olaj, fa, díszes keretben, 24×32 cm
10222.

Rufpreis:
6 000 HUF

Spányi jelzéssel: Patak. Vegyes technika, papír, 15×21 cm
10223.

Rufpreis:
3 600 HUF
9,76
11,25

10224.

Rufpreis:
12 000 HUF

Szabó Aurél (1888-1964): Házudvar. Olaj, karton, jelzett, antik keretben, 50×60 cm
10225.

Rufpreis:
30 000 HUF
81,30
93,75

Szabó Béla Leo (1887-?): Virágok, olaj, vászon, díszes fa keretben, 46×32 cm
10226.

Rufpreis:
20 000 HUF
54,20
62,50

Szász jelzéssel: Tihany. Olaj, farost, kopott, 50×61 cm
10227.

Rufpreis:
10 000 HUF

Szász jelzéssel: Találkozás. Vegyes technika, papír, 30×27 cm
10228.

Rufpreis:
2 000 HUF

Szász jelzéssel: Szerelmesek. Vegyes technika, papír, 30×27 cm
10229.

Rufpreis:
2 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF