Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 331
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1244801
10120
255
Hornyánszky hagyatéki pecséttel,női akt háttal, toll, papír, 20×14 cm 1250105
10121
255
Hornyánszky hagyatéki pecséttel, cigarettázó, kollázs- vegyes technika, hugarocell, 50×20 cm 1222736
10122
255
Hornyánszky hagyatéki pecséttel jelzett 5 db tus rajz, papír, 30×21 cm
1209035
10123
255
Janiček(?) Fuksa (?-?): Színek és formák, művészi nyomat, papír, jelzett, 85/200, 29×21,5 cm
1242304
10124
255
Jaritz jelzéssel: Növények, olaj, farost, 79,5×50 cm 1139851
10125
255
1220547
10126
255
Kaczur jelzéssel: ex libris, klisé, papír,az egyik dúcon jelzett,2db, 15x10cm
1214965
10127
255
3800
Karus jelzéssel: Hazafelé. Olaj, vászon, 50×60 cm
1247032
10128
255
9500
Kass János (1927-2010): Ophelia. Rézkarc, papír, jelzés nélkül, 37,5×28 cm
1250254
10129
255
Kassák jelzéssel: Kompozíció. Tempera, furnér, 60×130 cm 1246252
10130
255
Kassák jelzéssel: Kompozíció. Tempera, karton, 106×60 cm 1232649
10131
255
14000
Kádár jelzéssel: Havasi utcarészlet. Olaj, falemez, keretben, 60×50 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF