Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 331

Glaser János (?-?): Lefekvés előtt. Pasztel, papír. Jelzett. Üvegezett keretben. 33x26 cm
10108.

Rufpreis:
4 000 HUF

10109.

Rufpreis:
20 000 HUF
54,20
62,50

Gross Arnold: Művészek kertje, nyomat, üvegezett keretben, gyűrött, 28×35 cm
10110.

Rufpreis:
2 000 HUF

Gömböly József (1915-): Hátsóudvar. Kréta, merített papír, jelzett, 29×39 cm
10111.

Rufpreis:
4 000 HUF

Gulyás László (1960-): Pillantás, akt, olaj, farost,jelzett,keretben,  20x30cm
10112.

Rufpreis:
30 000 HUF
81,30
93,75

10113.

Rufpreis:
12 000 HUF

B. Hajdu László (1926-): Madonna Liptowski Jan. Tus, papír, jelzett, üvegezett keretben, 21×29 cm
10114.

Rufpreis:
3 000 HUF

Herman jelzéssel: Csendélet a teraszon. Olaj, vászon, keretben, 60×90 cm
10115.

Rufpreis:
26 000 HUF
70,46
81,25

Herczeg jelzéssel: Gondola. Akvarell, papír, üvegezett keretben, 26×35 cm
10116.

Rufpreis:
2 000 HUF

Heyer jelzéssel: Cica a fűben. Olaj, karton, keretben, 24×32 cm
10117.

Rufpreis:
6 000 HUF

Hikádi jelzéssel: Tengerparti fa. Olaj, farost, 70×100 cm
10118.

Rufpreis:
8 000 HUF

Horn jelzéssel: Tópart. Olaj, vászon, keretben, 25×32 cm
10119.

Rufpreis:
3 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF