Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 331
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1227338
10108
255
Glaser János (?-?): Lefekvés előtt. Pasztel, papír. Jelzett. Üvegezett keretben. 33x26 cm 1248423
10109
255
1246229
10110
255
Gross Arnold: Művészek kertje, nyomat, üvegezett keretben, gyűrött, 28×35 cm 1228433
10111
255
Gömböly József (1915-): Hátsóudvar. Kréta, merített papír, jelzett, 29×39 cm
1226133
10112
255
30000
Gulyás László (1960-): Pillantás, akt, olaj, farost,jelzett,keretben, 20x30cm 1193148
10113
255
1241029
10114
255
B. Hajdu László (1926-): Madonna Liptowski Jan. Tus, papír, jelzett, üvegezett keretben, 21×29 cm 1247256
10115
255
26000
Herman jelzéssel: Csendélet a teraszon. Olaj, vászon, keretben, 60×90 cm 1227355
10116
255
Herczeg jelzéssel: Gondola. Akvarell, papír, üvegezett keretben, 26×35 cm 1242760
10117
255
Heyer jelzéssel: Cica a fűben. Olaj, karton, keretben, 24×32 cm 1194828
10118
255
Hikádi jelzéssel: Tengerparti fa. Olaj, farost, 70×100 cm
1225260
10119
255
Horn jelzéssel: Tópart. Olaj, vászon, keretben, 25×32 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF