Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 331
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1250144
10084
255
Fenyvesi Márta: (1956-): Királyfi madárral. Nyomat, papír, 13×9 cm
1220362
10085
255
Fery Antal (1908-1944): 4 db ex libris, klisé, papír, jelzettek, cca 11x8cm 1220366
10086
255
Fery Antal (1908-1944): 3 db ex libris, klisé, papír, jelzettek, cca 10x8cm és 13x10cm 1220355
10087
255
Fery Antal (1908-1944): 3 db ex libris, klisé, papír, dúcon (is, 2db)jelzettek, cca 14x10cm 1220357
10088
255
Fery Antal (1908-1944): 3 db ex libris, klisé, papír, jelzettek, cca 15x10cm
1220337
10089
255
Fery Antal (1908-1944): 3 db ex libris, klisé, papír, dúcon jelzettek, cca 15x10cm és 13x10cm
1243109
10090
255
Fényes jelzéssel: Házudvar. Olaj, vászon, keretben, 40×50 cm
1245954
10091
255
1939 Fingestein Michel (1884-1943) Ivan Matteo Lombardo auguri 1939. Ex Libris. Jelzett. Ofszet / Ofset, signed 7x6 cm
1245952
10092
255
cca 1930 Fingestein Michel (1884-1943) Ex musicis Bernardine. Ex Libris. Jelzett ofszet / Ofset, signed 9x9 cm
1245949
10093
255
cca 1930 Fingestein Michel (1884-1943) Ex libris Peter Fingestein. Ex Libris. Jelzett. Ofszet / Ofset, signed 9x9 cm
1250184
10094
255
1243155
10095
255
Frank jelzéssel: Házak. Olaj, farost, keretben, 47×63 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF