Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 331
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1218296
10181
255
22000
Neogrády jelzéssel: Udvar. Olaj, vászon, keretben, 70×100 cm 1248591
10182
255
Cs. Németh Miklós (1934-2012): Kalapos férfi fej. Akvarell, papír, jelzett, 17×12 cm
1246092
10183
255
Cs. Németh Miklós (1934-2012): Női akt. Olaj, karton, jelzett, 70×48 cm 1145077
10184
255
1163989
10185
255
1246223
10186
255
1192142
10187
255
6500
Nyilassy jelzéssel: Pipázó. Olaj, karton, 46×34 cm
1176901
10188
255
80000
Olgyay Ferenc (1872-1939): Tavasz a domboldalon. Olaj, vászon, keret nélkül, 60×80 cm
1216916
10189
255
Orlai jelzéssel: Kalapos hölgy. Vegyes technika, papír, keretben, 23×18 cm 1226776
10190
255
1962 Pákozdi Ferenc: Véradás. Plakátterv. Vegyes technika, jelzett. 50x70 cm 1226778
10191
255
1962 Pákozdi Ferenc: Véradás. Plakátterv. Vegyes technika, jelzett. (szakadással) 50x70 cm 1192066
10192
255
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF