Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 331
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1216568
10279
255
26000
Olvashatatlan jelzéssel: Belauscht. Olaj, falemez, antik keretben, 14×10 cm
1216911
10280
255
3800
Olvashatatlan jelzéssel: A piros hólapát. Olaj, pauszpapír, 45×35 cm 1216612
10281
255
3400
Olvashatatlan jelzéssel: Napnyugta. Olaj, farost, 36×60 cm
1241035
10282
255
Olvashatatlan jelzéssel: Ülő női akt. Vegyes technika, papír, 51×34 cm 1206484
10283
255
Olvashatatlan jelzéssel: Alpesi ház. Olaj, vászon, keretben, 62×48 cm
1247740
10284
255
Olvashatatlan jelzéssel: Leskelődök. Szén, papír, 50×30 cm 1247227
10285
255
Olvashatatlan jelzéssel: Fekvő ember. Szén, papír, 40×60 cm
1247224
10286
255
Olvashatatlan jelzéssel: Ülő akt. Szén, papír, 60×40 cm
1139038
10287
255
1062772
10288
255
1060603
10289
255
1159741
10290
255
Olvashatatlan jelzéssel: Ábrándozó lány. Pasztell, papír (szakadással), üvegezett keretben, 50×70 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF