Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 331
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1240951
10303
255
Olvashatatlan jelzéssel: Kúria. Olaj, karton, 41×47 cm 1240199
10304
255
Olvashatatlan jelzéssel: Lovas, rézkarc, papír, üvegezett keretben, 11x9cm 1245956
10305
255
Jelzés nélkül: Ex libris Magyar Mór. Klisé, papír, 15x6 cm
1217939
10306
255
15000
Jelzés nélkül: Dinnyés csendélet. Olaj, vászon, antik keretben, 50×70 cm 1244056
10307
255
Jelzés nélkül: Utcarészlet. Fotó akvarellel színezve, papír, 8×11 cm
1168842
10308
255
Jelzés nélkül: Karikatúra (Ludas Matyiban publikált). Vegyes technika, papír, 24×30 cm
1168844
10309
255
1168834
10310
255
Jelzés nélkül: Tábortűz. Akvarell, tus. Publikált grafika. 28x32 cm (kisebb hajtásnyomokkal)
1150982
10311
255
Jelzés nélkül: Színek, formák. Olaj, karton, keretben, 45×60 cm
1189037
10312
255
8500
Jelzés nélkül: Miki egér a parton. Olaj, farost, 121×121 cm
1250196
10313
255
Jelzés nélkül: Háború lesz. Nyomat, papír, üvegezett keretben, 11×16 cm
1190040
10314
255
Jelzés nélkül: Kandallónál. Vegyes technika, vászon, újszerű keretben, 64×42 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF