Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 331

Olvashatatlan jelzéssel: Kúria. Olaj, karton, 41×47 cm
10303.

Rufpreis:
10 000 HUF

Olvashatatlan jelzéssel: Lovas, rézkarc, papír, üvegezett keretben, 11x9cm
10304.

Rufpreis:
1 000 HUF

Jelzés nélkül: Ex libris Magyar Mór. Klisé, papír, 15x6 cm
10305.

Rufpreis:
1 400 HUF

Jelzés nélkül: Dinnyés csendélet. Olaj, vászon, antik keretben, 50×70 cm
10306.

Rufpreis:
15 000 HUF
40,65
46,88

Jelzés nélkül: Utcarészlet. Fotó akvarellel színezve, papír, 8×11 cm
10307.

Rufpreis:
3 000 HUF

Jelzés nélkül: Karikatúra (Ludas Matyiban publikált). Vegyes technika, papír, 24×30 cm
10308.

Rufpreis:
6 000 HUF

10309.

Rufpreis:
6 000 HUF

Jelzés nélkül: Tábortűz. Akvarell, tus. Publikált grafika. 28x32 cm (kisebb hajtásnyomokkal)
10310.

Rufpreis:
8 000 HUF

Jelzés nélkül: Színek, formák. Olaj, karton, keretben, 45×60 cm
10311.

Rufpreis:
1 600 HUF

Jelzés nélkül: Miki egér a parton. Olaj, farost, 121×121 cm
10312.

Rufpreis:
8 500 HUF
23,04
26,56

Jelzés nélkül: Háború lesz. Nyomat, papír, üvegezett keretben, 11×16 cm
10313.

Rufpreis:
2 000 HUF

Jelzés nélkül: Kandallónál. Vegyes technika, vászon, újszerű keretben, 64×42 cm
10314.

Rufpreis:
6 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF