Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 331
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1225157
10254
255
Veress Zoltán (1868-1935): Ókori rom. Olaj, vászon-karton, jelzett, üvegezett keretben, 18×23 cm
1226957
10256
255
Water jelzéssel: Vitorlások. Olaj, karon, sérült, keretben, 40×50 cm
1249742
10257
255
Zádor István (1882-1963): Nyári utcarészlet. Litográfia, papír, jelzett a litón, kereteben, 18×26 cm
1247683
10258
255
9500
Zádor István (1882-1963): Budai látkép 1913. Litográfia, papír, jelzett a litón, üvegezett kereteben, 24×30 cm
1233158
10259
255
Zádor István (1882-1963): Pipázó pásztor. Színezett rézkarc, papír-karton, 28×38 cm 1155484
10260
255
Zeller jelzéssel: Ligetes táj. Olaj, farost, 50×65 cm
1168859
10261
255
Zichy Mihály mappa. Nagyméretű reprodukciókkal. 30x41 cm
1244783
10262
255
Zombory jelzéssel: Szántás. Olaj, karton, keretben, 40×60 cm
1217959
10263
255
26000
Olvashatatlan jelzéssel: Falusi látkép gólyákkal. Olaj, vászon, keretben, 80×100 cm
1241544
10264
255
Olvashatatlan jelzéssel: Vitorlások, tus, papír, 21,5×30,5 cm 1210500
10265
255
Olvashatatlan jelzéssel: Téli táj, olaj, vászon, díszes fa keretben, 19×24,5 cm
1240997
10266
255
Olvashatatlan jelzéssel: Adriai kikötő. Akvarell, papír, jelzett, üvegezett keretben, 24x32 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF