Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 331

Veress Zoltán (1868-1935): Ókori rom. Olaj, vászon-karton, jelzett, üvegezett keretben, 18×23 cm
10254.

Rufpreis:
12 000 HUF

Water jelzéssel: Vitorlások. Olaj, karon, sérült, keretben, 40×50 cm
10256.

Rufpreis:
12 000 HUF

Zádor István (1882-1963): Nyári utcarészlet. Litográfia, papír, jelzett a litón, kereteben, 18×26 cm
10257.

Rufpreis:
4 000 HUF

Zádor István (1882-1963): Budai látkép 1913. Litográfia, papír, jelzett a litón, üvegezett kereteben, 24×30 cm
10258.

Rufpreis:
9 500 HUF
25,75
29,69

Zádor István (1882-1963): Pipázó pásztor. Színezett rézkarc, papír-karton, 28×38 cm
10259.

Rufpreis:
3 000 HUF

Zeller jelzéssel: Ligetes táj. Olaj, farost, 50×65 cm
10260.

Rufpreis:
6 000 HUF

Zichy Mihály mappa. Nagyméretű reprodukciókkal. 30x41 cm
10261.

Rufpreis:
1 000 HUF

Zombory jelzéssel: Szántás. Olaj, karton, keretben, 40×60 cm
10262.

Rufpreis:
8 000 HUF

Olvashatatlan jelzéssel: Falusi látkép gólyákkal. Olaj, vászon, keretben, 80×100 cm
10263.

Rufpreis:
26 000 HUF
70,46
81,25

Olvashatatlan jelzéssel: Vitorlások, tus, papír, 21,5×30,5 cm
10264.

Rufpreis:
3 000 HUF

Olvashatatlan jelzéssel: Téli táj, olaj, vászon, díszes fa keretben, 19×24,5 cm
10265.

Rufpreis:
12 000 HUF

Olvashatatlan jelzéssel: Adriai kikötő. Akvarell, papír, jelzett, üvegezett keretben, 24x32 cm
10266.

Rufpreis:
10 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF