Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 331
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1215454
10230
255
Szász jelzéssel: Női arc. Tus, papír, 13×10 cm 1190098
10231
255
1248552
10232
255
Szász Endre (1926-2003): Férfi portré. Tus, papír, jelzett (Sz.E), üvegezett keretben, 27×17 cm 1190129
10233
255
1216083
10234
255
Szentpályi jelzéssel: Parasztház nyáron, olaj, fa, díszes fa keretben, 28,5×38,5 cm
1247690
10235
255
Széchenyiné Varga Szidónia (1965-): Virágcsendélet. Olaj, farost, jelzett, keretben, 25×20 cm 1217523
10236
255
Szécsi Magda (1958-): A nő. Vegyes technika, papír, jelzett, paszpartuban, 19x13 cm 1217520
10237
255
1241551
10238
255
Szilvásy Nándor (1927-2011): Hegedűk, 2 db különböző szitanyomat, papír, jelzettek, számozottak (100/75 ill. 100/71), 44×33 cm 193015
10239
255
Szinte jelzéssel: Olvasó nő,akvarell, papír, üvegezett fa keretben, 29×39cm 1247459
10240
255
11000
Szmrtnik János (Ladoméri, (1894-1951): Virágcsendélet. Pasztell, papír, jelzett, üvegezett keretben, 58×42 cm cm 1042848
10241
255
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF