Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 331

Szász jelzéssel: Női arc. Tus, papír, 13×10 cm
10230.

Rufpreis:
1 200 HUF

10231.

Rufpreis:
8 000 HUF

10232.

Rufpreis:
18 000 HUF
48,78
56,25

10233.

Rufpreis:
7 000 HUF
18,97
21,88

Szentpályi jelzéssel: Parasztház nyáron, olaj, fa, díszes fa keretben, 28,5×38,5 cm
10234.

Rufpreis:
8 000 HUF

Széchenyiné Varga Szidónia (1965-): Virágcsendélet. Olaj, farost, jelzett, keretben, 25×20 cm
10235.

Rufpreis:
6 000 HUF

Szécsi Magda (1958-): A nő. Vegyes technika, papír, jelzett, paszpartuban, 19x13 cm
10236.

Rufpreis:
5 000 HUF

10237.

Rufpreis:
5 000 HUF

Szilvásy Nándor (1927-2011): Hegedűk, 2 db különböző szitanyomat, papír, jelzettek, számozottak (100/75 ill. 100/71), 44×33 cm
10238.

Rufpreis:
5 000 HUF

Szinte jelzéssel: Olvasó nő,akvarell, papír, üvegezett fa keretben, 29×39cm
10239.

Rufpreis:
1 000 HUF

Szmrtnik János (Ladoméri, (1894-1951): Virágcsendélet. Pasztell, papír, jelzett, üvegezett keretben, 58×42 cm cm
10240.

Rufpreis:
11 000 HUF
29,81
34,38

10241.

Rufpreis:
1 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF