Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 331

Kádár jelzéssel: Téli utca részlet. Olaj, vászon, 56×81 cm
10132.

Rufpreis:
18 000 HUF
48,78
56,25

10133.

Rufpreis:
14 000 HUF
37,94
43,75

Kékesi László (1919-1993): Rézkarc-papír, jelzett kis szériás emléklapon alkalmi bélyegzéssel 15x21 cm
10134.

Rufpreis:
1 400 HUF

Kiss Farkas Imre (?-?): Erdő részlet. Olaj, karton, jelzett, keretben, apró feték kopásokkal, 49×34 cm
10135.

Rufpreis:
11 000 HUF
29,81
34,38

Kiss Farkas Imre (?-?): Erdő részlet. Olaj, karton, jelzett, keretben, 49×34 cm
10136.

Rufpreis:
11 000 HUF
29,81
34,38

10137.

Rufpreis:
10 000 HUF

Kmetty jelzéssel: Utcarészlet. Olaj, vászon, 50×70 cm
10138.

Rufpreis:
18 000 HUF
48,78
56,25
10

Krajcsovics Éva (1947- ): Farkasalmák, linó, papír, üvegezett fa keretben, 39×29 cm
10139.

Rufpreis:
3 000 HUF

Krizsán jelzéssel: Erdőszéli út, olaj, vászon, díszes fa keretben, 49×70 cm
10140.

Rufpreis:
12 000 HUF

10141.

Rufpreis:
2 800 HUF

Kolozsvári G. Miklós (1950-): Vadvizes. Színes rézkarc 15/6, papír, jelzett, 22×15 cm
10142.

Rufpreis:
9 500 HUF
25,75
29,69

Kondor jelzéssel: Utcarészlet. Olaj, karton, 36×26 cm
10143.

Rufpreis:
3 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF