Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 331
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1244653
10132
255
Kádár jelzéssel: Téli utca részlet. Olaj, vászon, 56×81 cm 1232698
10133
255
14000
1245940
10134
255
Kékesi László (1919-1993): Rézkarc-papír, jelzett kis szériás emléklapon alkalmi bélyegzéssel 15x21 cm 1247454
10135
255
11000
Kiss Farkas Imre (?-?): Erdő részlet. Olaj, karton, jelzett, keretben, apró feték kopásokkal, 49×34 cm
1247453
10136
255
11000
Kiss Farkas Imre (?-?): Erdő részlet. Olaj, karton, jelzett, keretben, 49×34 cm
1215046
10137
255
1232945
10138
255
Kmetty jelzéssel: Utcarészlet. Olaj, vászon, 50×70 cm 1240201
10139
255
Krajcsovics Éva (1947- ): Farkasalmák, linó, papír, üvegezett fa keretben, 39×29 cm 1240127
10140
255
Krizsán jelzéssel: Erdőszéli út, olaj, vászon, díszes fa keretben, 49×70 cm
1149602
10141
255
1248401
10142
255
9500
Kolozsvári G. Miklós (1950-): Vadvizes. Színes rézkarc 15/6, papír, jelzett, 22×15 cm
1233238
10143
255
Kondor jelzéssel: Utcarészlet. Olaj, karton, 36×26 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF