Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 331
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1206060
10036
255
Bordás Ferenc (1911-1982): Kismadár 1937. Fametszet, papír, jelzett, üvegezett keretben, 8×6 cm 1206085
10037
255
Bordás Ferenc (1911-1982): Muzsikusok 1943. Fametszet, papír, jelzett, üvegezett keretben, 12×16 cm 1242267
10038
255
Boldizsár jelzéssel: ABBA, olaj, farost, 82,5×68,5 cm
1178090
10039
255
Bolmányi jelzéssel: Táncoslány. Olaj, vászon, újszerű keretben, 74×58 cm 1240111
10040
255
Boromisza jelzéssel: Nyári vízpart, olaj, farost, 48×57 cm 1226911
10041
255
30000
1242289
10042
255
Böhm jelzéssel: Mulatozás, olaj, vászon, díszes fa keretben, 54,5×41,5 cm 1194228
10043
255
9500
Bölcskey Ferenc (1897-?): Velence. Vegyes technika, papír, jelzett, üvegezett keretben, 30×42 cm
1249552
10044
255
Cini jelzéssel: Fák egymás mellett. Bőr plasztika, keretben, 36×46 cm 1177768
10045
255
4600
1233306
10046
255
Czene jelzéssel: Női portré. Olaj, farost, keretben, 42×35 cm 1244673
10047
255
Czene jelzéssel: Pihenő lány. Akvarell, papír, üvegezett keretben, 50×38 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF