Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 331

Bordás Ferenc (1911-1982): Kismadár 1937. Fametszet, papír, jelzett, üvegezett keretben, 8×6 cm
10036.

Rufpreis:
5 000 HUF

Bordás Ferenc (1911-1982): Muzsikusok 1943. Fametszet, papír, jelzett, üvegezett keretben, 12×16 cm
10037.

Rufpreis:
8 000 HUF

Boldizsár jelzéssel: ABBA, olaj, farost, 82,5×68,5 cm
10038.

Rufpreis:
10 000 HUF

Bolmányi jelzéssel: Táncoslány. Olaj, vászon, újszerű keretben, 74×58 cm
10039.

Rufpreis:
10 000 HUF

Boromisza jelzéssel: Nyári vízpart, olaj, farost, 48×57 cm
10040.

Rufpreis:
8 000 HUF

10041.

Rufpreis:
30 000 HUF
81,30
93,75

Böhm jelzéssel: Mulatozás, olaj, vászon, díszes fa keretben, 54,5×41,5 cm
10042.

Rufpreis:
10 000 HUF

Bölcskey Ferenc (1897-?): Velence. Vegyes technika, papír, jelzett, üvegezett keretben, 30×42 cm
10043.

Rufpreis:
9 500 HUF
25,75
29,69

Cini jelzéssel: Fák egymás mellett. Bőr plasztika, keretben, 36×46 cm
10044.

Rufpreis:
2 000 HUF

10045.

Rufpreis:
4 600 HUF
12,47
14,38

Czene jelzéssel: Női portré. Olaj, farost, keretben, 42×35 cm
10046.

Rufpreis:
8 000 HUF

Czene jelzéssel: Pihenő lány. Akvarell, papír, üvegezett keretben, 50×38 cm
10047.

Rufpreis:
8 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF