Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 331
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1232988
10048
255
Csavlek András (1942-): Sopron. Színes linómetszet, papír, jelzett, üvegezett keretben, 26×44 cm
1136947
10049
255
Cserna jelzéssel: Arab utcarészlet. Olaj, falemez, sérült keretben, 80×56 cm 1249520
10050
255
Csipes Antal (1953-): Beatles emléklap. Szitanyomat, papír, jelzett, 46×35 cm 1244780
10051
255
Csókfalvy jelzéssel: Erdőrészlet. Olaj, vászon, kopott, keretben, 60×80 cm 1188661
10052
255
30000
Csuk jelzéssel: Mezei csokor vázában, olaj, karton, díszes fa keretben, 31,5×24 cm
1241860
10053
255
Csurgói Máté Lajos (1931-2001): Patak híddal, színezett rézkarc, papír, üvegezett fa keretben, 39×28 cm
1246380
10054
255
4600
Deli jelzéssel: Fehér ruhás lány. Olaj, vászon, 58×43 cm 1174588
10055
255
2200
Deseius jelzéssel: Csók. Olaj, vászon, 50×38 cm
1133087
10056
255
1197507
10057
255
Ducsai jelzéssel: Női portré. Olaj, vászon, keretben, 40×30 cm
1190088
10058
255
Dézsi Éva (1929-): Romantikus séta. Olaj, karton, jelzett, üvegezett keretben, 5×12 cm 1228392
10059
255
Dézsi Éva (1929-): Rozsomák. Olaj, papír, jelzett, üvegezett keretben, 14×14 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF