Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 331

Csavlek András (1942-): Sopron. Színes linómetszet, papír, jelzett, üvegezett keretben, 26×44 cm
10048.

Rufpreis:
3 000 HUF

10049.

Rufpreis:
16 000 HUF
43,36
50,00

Csipes Antal (1953-): Beatles emléklap. Szitanyomat, papír, jelzett, 46×35 cm
10050.

Rufpreis:
5 000 HUF

Csókfalvy jelzéssel: Erdőrészlet. Olaj, vászon, kopott, keretben, 60×80 cm
10051.

Rufpreis:
8 000 HUF

Csuk jelzéssel: Mezei csokor vázában, olaj, karton, díszes fa keretben, 31,5×24 cm
10052.

Rufpreis:
30 000 HUF
81,30
93,75

Csurgói Máté Lajos (1931-2001): Patak híddal, színezett rézkarc, papír, üvegezett fa keretben, 39×28 cm
10053.

Rufpreis:
2 400 HUF

Deli jelzéssel: Fehér ruhás lány. Olaj, vászon, 58×43 cm
10054.

Rufpreis:
4 600 HUF
12,47
14,38

Deseius jelzéssel: Csók. Olaj, vászon, 50×38 cm
10055.

Rufpreis:
2 200 HUF
5,96
6,88

10056.

Rufpreis:
1 600 HUF

Ducsai jelzéssel: Női portré. Olaj, vászon, keretben, 40×30 cm
10057.

Rufpreis:
3 600 HUF
9,76
11,25

Dézsi Éva (1929-): Romantikus séta. Olaj, karton, jelzett, üvegezett keretben, 5×12 cm
10058.

Rufpreis:
1 800 HUF

Dézsi Éva (1929-): Rozsomák. Olaj, papír, jelzett, üvegezett keretben, 14×14 cm
10059.

Rufpreis:
1 200 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF