Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 331

10072.

Rufpreis:
6 000 HUF

10073.

Rufpreis:
16 000 HUF
43,36
50,00

Ék Sándor (1902-1975): Erosz a börtönben. Női akt sorozat 6 db vázlatrajz. Ceruza, papír, jelzett. Méret kb: 44x30 cm
10074.

Rufpreis:
28 000 HUF
75,88
87,50

Ék Sándor (1902-1975): Fürdőző. Női akt. Ceruza, papír, jelzett. Képméret: 35x57 cm
10075.

Rufpreis:
9 000 HUF
24,39
28,13

10076.

Rufpreis:
5 000 HUF

Élesdy István (1912-1987), Kaveczky Zoltán (1897-1965), Stettner Béla (1928-1984), Tóth Imre (1929-2004), Varga Nándor Lajos (1895-1978): Budapest művészi rézkarcok, 9 db kihajtható színezett rézkarc Budapest nevezetességeiről, kisméretű papírkötésű mappában, papír, jelzettek,, cca 8×13 cm
10077.

Rufpreis:
2 600 HUF
7,05

Élesdy István (1912-1987): Pécs 1940, pasztell, papír, paszpartuban, üvegezett fa keretben, 28,5×38,5 cm
10078.

Rufpreis:
8 000 HUF

10079.

Rufpreis:
30 000 HUF
81,30
93,75

Farkasházy jelzéssel: Cölöpök. Pasztell, papír, 30×19 cm
10080.

Rufpreis:
1 600 HUF

Farnadi jelzéssel: Balatoni naplemente, vegyes technika, farost, üvegezett fa keretben, 35×52,5 cm
10081.

Rufpreis:
9 000 HUF
24,39
28,13

Fenyő Andor Endre (1904-1971): Várakozó férfi, szén, papír, jelzett, 34×21 cm
10082.

Rufpreis:
1 200 HUF

Fenyvesi Márta: (1956-): Titkos kert. Nyomat, papír, 9×6 cm
10083.

Rufpreis:
1 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF