Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 331
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1125242
10072
255
1206439
10073
255
1213775
10074
255
28000
Ék Sándor (1902-1975): Erosz a börtönben. Női akt sorozat 6 db vázlatrajz. Ceruza, papír, jelzett. Méret kb: 44x30 cm
1213772
10075
255
Ék Sándor (1902-1975): Fürdőző. Női akt. Ceruza, papír, jelzett. Képméret: 35x57 cm
1213767
10076
255
1245016
10077
255
Élesdy István (1912-1987), Kaveczky Zoltán (1897-1965), Stettner Béla (1928-1984), Tóth Imre (1929-2004), Varga Nándor Lajos (1895-1978): Budapest művészi rézkarcok, 9 db kihajtható színezett rézkarc Budapest nevezetességeiről, kisméretű papírkötésű mappában, papír, jelzettek,, cca 8×13 cm 1241875
10078
255
Élesdy István (1912-1987): Pécs 1940, pasztell, papír, paszpartuban, üvegezett fa keretben, 28,5×38,5 cm 1145556
10079
255
30000
1203065
10080
255
Farkasházy jelzéssel: Cölöpök. Pasztell, papír, 30×19 cm 1241880
10081
255
Farnadi jelzéssel: Balatoni naplemente, vegyes technika, farost, üvegezett fa keretben, 35×52,5 cm 1241846
10082
255
Fenyő Andor Endre (1904-1971): Várakozó férfi, szén, papír, jelzett, 34×21 cm 1250147
10083
255
Fenyvesi Márta: (1956-): Titkos kert. Nyomat, papír, 9×6 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF