Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 331

Mo jelzéssel: Utcarészlet. Olaj, farost, keretben, 42×35 cm
10169.

Rufpreis:
12 000 HUF

Molnár jelzéssel: Gyümölcsök csendélet. Olaj, vászon, 30×40 cm
10170.

Rufpreis:
4 200 HUF
11,38
13,13

Mosaki jelzéssel: Távol-keleti tájkép, színes művésznyomat, paszpartuban, üvegezett fa keretben, 15×20,5 cm
10171.

Rufpreis:
6 000 HUF

Mözsi Szabó István (1927- ): Szarvas anyó, linómetszet, papír, jelzett a dúcon, üvegezett fa keretben, 50,5×35 cm
10172.

Rufpreis:
2 000 HUF

Nagy jelzéssel: Utcaseprő, szén, papír, 62×43 cm
10173.

Rufpreis:
800 HUF

Nagy jelzéssel: Ülő férfi, szén, papír, 61,5×43,5 cm
10174.

Rufpreis:
800 HUF

Nagy jelzéssel: Idős asszony portréja, szén, papír, 56,5×43 cm
10175.

Rufpreis:
800 HUF

10176.

Rufpreis:
3 000 HUF

Nagy jelzéssel: Férfi portréja, szén, papír, 55×43 cm
10177.

Rufpreis:
800 HUF

Nagy jelzéssel: Utcakép. Olaj, falemez, 52×57 cm
10178.

Rufpreis:
12 000 HUF
14

H. Nagy jelzéssel: Téli életképek, 3 db, vegyes technika, papír, 2 db jelzett, 10,5×15 ill. 15×10,5 cm
10179.

Rufpreis:
800 HUF

Nagybányai Nagy Zoltán (1904-1981): Falu a völgyben. Olaj, vászon, jelzett, keretben, 60×80 cm
10180.

Rufpreis:
30 000 HUF
81,30
93,75

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF