Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 331
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1192643
10193
255
Perényi jelzéssel: Utcarészlet, akvarell, papír, üvegezett fa keretben, 20,5×26,5 cm 1250199
10194
255
Perlmutter jelzéssel: Tanya. Olaj, vászon, 26×32 cm 1223732
10195
255
Petrik Albert (1876-1916): Kapu (vázlatrajz). Akvarell, papír, jelzett, üvegezett keretben, 19×12 cm
1244877
10196
255
Petrik Róza (XIX sz.v.): Virágok, virágcsendéletek (5db). Ceruza papír, jelzett, 24×18-27×20 cm 1220377
10197
255
Petry Béla (1902-1996): 3 db ex libris,klisé, papír, dúcon jelzettek, cca 16x9cm
1221850
10198
255
4800
Pólya jelzéssel: Kisfiú az ablakban. Olaj, karton, keretben, 41×28 cm
1246196
10199
255
PTK jelzéssel: A Szent Család. Olaj, farost, 51×38 cm 1168801
10200
255
1168790
10201
255
Pusztai Pál (1919-1970): Álarcosbál. Papír, vegyes technika, jelzett, 18x22 cm 1217596
10202
255
Pusztai jelzéssel: Sasmadár, pirográfia, fa, 20,5×30 cm
1075696
10203
255
1207004
10204
255
Anton Reinbold (1881-1968): Der liebe Agustin. Wien. Színezett rézkarc, papír, jelzett, 43×21 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF