Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 331
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1179061
10291
255
26000
Balogh jelzéssel: Erdő részlet. Olaj, vászon, 60×80 cm
1190047
10292
255
Olvashatatlan jelzéssel: Tanya. Olaj, vászon, 50×70 cm 1190045
10293
255
Olvashatatlan jelzéssel: Alakok a fánál. Olaj (sérült), farost, 42×39 cm
1241856
10294
255
Olvashatatlan jelzéssel: Idős asszony portréja, ceruza, papír, üvegezett, sérült fa keretben, 25,5×19,5 cm 1235083
10295
255
Olvashatatlan jelzéssel: Női arc. Olaj, karton, sérült, 8×12 cm
1233314
10296
255
13000
Olvashatatlan jelzéssel: Kávéház. Olaj, karton, 42×48 cm 1233164
10297
255
Olvashatatlan jelzéssel: Folyókanyarulat. Tus, papír, üvegezett keretben, 22×30 cm 1242308
10298
255
Olvashatatlan jelzéssel: Portré, vegyes technika, papír, üvegezett fa keretben, 32×24 cm 1242748
10299
255
Olvashatatlan jelzéssel: Halálvirág. Színes rézkarc, papír, 40×30 cm 1227294
10300
255
Olvashatatlan jelzéssel: Hydra-I. Színezett rézkarc, papír, üvegezett keretben, d:33 cm 1224605
10301
255
Olvashatatlan jelzéssel: Magányos ház. Olaj, vászon, keretben, 40×50 cm
1248842
10302
255
Olvashatatlan jelzéssel: Gulyás. Akvarell-tus, papír, 25×32 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF