https://www99.darabanth.com:443
https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
Tételek lista
Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 331
Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
Nach steigendem Wert
Nach fallendem Wert
12
24
48
72
1192826
10267
255
0
8000
Paintings and graphics
Kunstobjekte & Papier
1
Olvashatatlan jelzéssel: Katedrális. Olaj, vászon, keretben, 50×40 cm
Das Lot is nicht erreichbar
1189075
10268
255
0
1600
Paintings and graphics
Kunstobjekte & Papier
1
Olvashatatlan jelzéssel: Virágcsendélet. Olaj, farost (sérült), 31×25 cm 1194819
10269
255
0
4600
Paintings and graphics
Kunstobjekte & Papier
1
Olvashatatlan jelzéssel: Nyaraló. Akvarell, papír, üvegezett keretben, 31×33 cm
Das Lot is nicht erreichbar
1155573
10270
255
0
13000
Paintings and graphics
Kunstobjekte & Papier
1
Olvashatatlan jelzéssel: Tornyok. Olaj, papír, keretben, 42×33 cm
Das Lot is nicht erreichbar
1189113
10271
255
0
3000
Paintings and graphics
Kunstobjekte & Papier
1
Olvashatatlan jelzéssel: Alakok, házak. Olaj, karton(sérült), 41×28 cm
Das Lot is nicht erreichbar
1189049
10272
255
0
2600
Paintings and graphics
Kunstobjekte & Papier
1
Olvashatatlan jelzéssel: Tájkép. Olaj, vászon (sérült), 32×40 cm
Das Lot is nicht erreichbar
1151542
10273
255
0
3000
Paintings and graphics
Kunstobjekte & Papier
1
Olvashatatlan jelzéssel: Virágcsendélet. Olaj, karton, keretben, 42×25 cm
Das Lot is nicht erreichbar
1174571
10274
255
0
1600
Paintings and graphics
Kunstobjekte & Papier
1
Olvashatatlan jelzéssel: Lányka a fánál. Olaj, fa lemez, keretben, 35×38 cm 1175749
10275
255
0
1200
Paintings and graphics
Kunstobjekte & Papier
1
Olvashatatlan jelzéssel: Házak. Pasztell, papír, 25×35 cm
Das Lot is nicht erreichbar
1221847
10276
255
0
5500
Paintings and graphics
Kunstobjekte & Papier
1
Olvashatatlan jelzéssel: Vízparti fák. Olaj, karton, keretben, 20×29 cm
Das Lot is nicht erreichbar
1221878
10277
255
0
4800
Paintings and graphics
Kunstobjekte & Papier
1
Olvashatatlan jelzéssel: Arcok. Olaj, falemez, 39×35 cm 1214981
10278
255
0
3800
Paintings and graphics
Kunstobjekte & Papier
1
Olvashatatlan jelzéssel: Vadvirágok. Olaj, farost, keretben, 67×43
Das Lot is nicht erreichbar
Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF
Navigieren zur nächsten Seite Auktionshaus
Adresse:
1061 Budapest, Andrássy Str. 16.
Anschrift:
1244, Budapest Pf. 979.
Telefon:
+36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
E-mail
:
icvqw34r5 nf?3+ o@dasdfefg rabanwf34 th.codv4 m
Öffnungszeiten:
Montag: 12-17
Dienstag bis Mittwoch: 10-17
Donnerstag: 10-19
Freitag: geschlossen
Wochenende: geschlossen
© 2011-2025 Darabanth Auktionshaus GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren. Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com/de/bedingungen-faq
darabanth.com
H
Los im Warenkorb
Weiter einkaufen
 
Zur Kasse