Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 331
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1250194
10144
255
Koszkol jelzéssel: Vitorlás. Vegyes technika, papír, üvegezett keretben, 20×28 cm 1250212
10145
255
Kosztolányi jelzéssel: Virágcsokor. Olaj, vászon, 36×45 cm
1250264
10146
255
Kovács Géza: Virágok. Olaj, farost, jelzett, 17×25 cm 1228761
10147
255
Körtvélyessy Magdolna (1919-2007): Virágszirmok. Olaj, karton, jelzés nélkül, üvegezett keretben 15×10 cm
1215207
10148
255
7500
KT jelzéssel: Hullámok. Vegyes technika, karton, üvegezett keretben, 40×30 cm 1174220
10149
255
Kukán jelzéssel: Gyártelep. Olaj, fa lemez, 31×44 cm 1240102
10150
255
Kunffy jelzéssel: Bál, olaj, vászon, 25×35 cm 1155364
10151
255
Ladányi jelzéssel: Erőd. Olaj, farost, 33×47 cm
1240198
10152
255
L. E. jelzéssel: Őszi táj, olaj, farost, 48,5×58 cm 1038845
10153
255
Lengyel Sándor (1930-1988):Hajdu 706. Vegyes technika, papír, jelzés nélkül, 31×22 cm 1246203
10154
255
Liteczky jelzéssel: Sárga ház. Olaj, karton, 35×50 cm 1245891
10155
255
Macskássy János (1910-1993): Indul az NBI, totózzék - nyerhet!, plakátterv, vegyes technika, jelzés nélkül, hátulján feliratozva, 27×18,5 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF