Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 331

Koszkol jelzéssel: Vitorlás. Vegyes technika, papír, üvegezett keretben, 20×28 cm
10144.

Rufpreis:
6 000 HUF

Kosztolányi jelzéssel: Virágcsokor. Olaj, vászon, 36×45 cm
10145.

Rufpreis:
6 000 HUF

Kovács Géza: Virágok. Olaj, farost, jelzett, 17×25 cm
10146.

Rufpreis:
2 400 HUF

Körtvélyessy Magdolna (1919-2007): Virágszirmok. Olaj, karton, jelzés nélkül, üvegezett keretben 15×10 cm
10147.

Rufpreis:
1 400 HUF

KT jelzéssel: Hullámok. Vegyes technika, karton, üvegezett keretben, 40×30 cm
10148.

Rufpreis:
7 500 HUF
20,33
23,44

Kukán jelzéssel: Gyártelep. Olaj, fa lemez, 31×44 cm
10149.

Rufpreis:
5 000 HUF

Kunffy jelzéssel: Bál, olaj, vászon, 25×35 cm
10150.

Rufpreis:
5 000 HUF

Ladányi jelzéssel: Erőd. Olaj, farost, 33×47 cm
10151.

Rufpreis:
2 600 HUF
7,05

L. E. jelzéssel: Őszi táj, olaj, farost, 48,5×58 cm
10152.

Rufpreis:
10 000 HUF

10153.

Rufpreis:
3 000 HUF

Liteczky jelzéssel: Sárga ház. Olaj, karton, 35×50 cm
10154.

Rufpreis:
6 000 HUF

Macskássy János (1910-1993): Indul az NBI, totózzék - nyerhet!, plakátterv, vegyes technika, jelzés nélkül, hátulján feliratozva, 27×18,5 cm
10155.

Rufpreis:
6 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF