Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 331

Madarász jelzéssel: Papagáj. Olaj, karton, üvegezett keretben, 19×14 cm
10156.

Rufpreis:
3 000 HUF

Magyar jelzéssel: Tájkép. Tempera, falemez, 39×56 cm
10157.

Rufpreis:
8 000 HUF

Margit jelzéssel: Arcok. Nyomat, papír, hajtás nyommal, 20×20 cm
10158.

Rufpreis:
2 000 HUF

Maticskai jelzéssel: Tanya, akvarell, papír, paszpartuban, üvegezett fa keretben, 30,5×39,5 cm
10159.

Rufpreis:
4 000 HUF

Márffy jelzéssel: Olvasó férfi. Olaj, farost, 62×59 cm
10160.

Rufpreis:
7 500 HUF
20,33
23,44

Márton Ferenc (1884-1940): 1933 Jamboree: Pihenő ebéd után. Ceruza, papír, jelzett, 15×24 cm /Scout graphic, pencil, paper, signed
10161.

Rufpreis:
12 000 HUF

Márton Lajos (1891-1953): Cserkész életképek: Mit felejtettem ki?, vegyes technika, papír, jelzett, 23×19,5 cm
10162.

Rufpreis:
3 000 HUF

Márton Lajos (1891-1953): Gyűjtsd a Magyar Cserkészt!, vegyes technika, papír, jelzett, 20×23,5 cm
10163.

Rufpreis:
2 000 HUF

MCP jelzéssel: Vitorlás a tavon. Olaj, falemez, 36×60 cm
10164.

Rufpreis:
8 500 HUF
23,04
26,56
27

Mcp jelzéssel: Üldögélő testőr. Ceruza, papír, üvegezett keretben, 28×18 cm
10165.

Rufpreis:
3 000 HUF

Menyhárt József (1901-1976): Holdas táj. Olaj, farost, jelzett, keretben, 22×47 cm
10167.

Rufpreis:
12 000 HUF

Mikola jelzéssel: Házak a hegynél. Pasztell, papír, üvegezett keretben, 37×26 cm
10168.

Rufpreis:
3 800 HUF
10,30
11,88

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF