Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 331
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1250182
10156
255
Madarász jelzéssel: Papagáj. Olaj, karton, üvegezett keretben, 19×14 cm 1247164
10157
255
Magyar jelzéssel: Tájkép. Tempera, falemez, 39×56 cm 1249948
10158
255
Margit jelzéssel: Arcok. Nyomat, papír, hajtás nyommal, 20×20 cm
1242282
10159
255
Maticskai jelzéssel: Tanya, akvarell, papír, paszpartuban, üvegezett fa keretben, 30,5×39,5 cm 1221592
10160
255
7500
Márffy jelzéssel: Olvasó férfi. Olaj, farost, 62×59 cm 1240833
10161
255
Márton Ferenc (1884-1940): 1933 Jamboree: Pihenő ebéd után. Ceruza, papír, jelzett, 15×24 cm /Scout graphic, pencil, paper, signed
1241194
10162
255
Márton Lajos (1891-1953): Cserkész életképek: Mit felejtettem ki?, vegyes technika, papír, jelzett, 23×19,5 cm 1241207
10163
255
Márton Lajos (1891-1953): Gyűjtsd a Magyar Cserkészt!, vegyes technika, papír, jelzett, 20×23,5 cm 1221572
10164
255
8500
MCP jelzéssel: Vitorlás a tavon. Olaj, falemez, 36×60 cm 1248152
10165
255
Mcp jelzéssel: Üldögélő testőr. Ceruza, papír, üvegezett keretben, 28×18 cm 1246342
10167
255
Menyhárt József (1901-1976): Holdas táj. Olaj, farost, jelzett, keretben, 22×47 cm 1221982
10168
255
3800
Mikola jelzéssel: Házak a hegynél. Pasztell, papír, üvegezett keretben, 37×26 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF