Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 331
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1208923
10060
255
Dévényi János (1956- ): Sárga négyzet, akril, vászon, jelzett, fa keretben, 40×40 cm 1242295
10061
255
Emőd jelzéssel: Vitorlás, olaj, vászon, fa keretben, 40×60 cm 1240195
10062
255
Emőd jelzéssel: Vízpart, olaj, vászon, fa keretben, 40,5×50,5 cm 1168805
10063
255
Endrődi István (1920-1988): Csábtánc, politikai karikatúra. Papír, vegyes technika, jelzett. Ludas Matyiban jelent meg. 20x26 cm
1240473
10064
255
ifj. Éber Sándor jelzéssel: Tavaszi fűzés, pasztell,keretezve két üveg között, 54x74cm 753638
10065
255
Ék Sándor (1902-1975): Lövészárok. Szén, papír, jelzett ("A. L."), paszpartuzva, 53x40cm 1125202
10066
255
Ék Sándor (1902-1975): Vörösgárdisták. Kőnyomat (lithográfia). Jelzett, képméret 55x40 cm
1125198
10067
255
Ék Sándor (1902-1975): Őszirózsás forradalom. Kőnyomat (lithográfia). Jelzett, képméret 55x40 cm
1125237
10068
255
Ék Sándor (1902-1975): Szamuely Tibor Lithográfia (kőnyomat). Jelzett, képméret 32x38 cm
700566
10069
255
1125223
10070
255
Ék Sándor (1902-1975): Emberi sors - SS tiszt. Szén, papír. Jelzett, képméret 35x48 cm
1125246
10071
255
Ék Sándor (1902-1975): Engels. Lithográfia (kőnyomat). Jelzett, képméret 35x52 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF