Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 331

Barcsay jelzéssel: Dárdások. Olaj, karton, 42×55 cm
10012.

Rufpreis:
6 000 HUF

Barcsay Jenő (1900-1988): Nagy fa. Rézkarc, papír, jelzett, üvegezett keretben,  14×16 cm
10013.

Rufpreis:
8 000 HUF

10014.

Rufpreis:
2 400 HUF

Baumann Tivadar(1889-?): Madonna a kis Jézussal. Vegyes technika, papír, jelzett, kartonra kasírozva, 63x44 cm
10015.

Rufpreis:
5 000 HUF

10016.

Rufpreis:
2 600 HUF
7,05

10017.

Rufpreis:
3 400 HUF
9,21
10,63

Bánfi jelzéssel: Balatoni vitorlástalálkozó. Olaj, karton, jelzett, üvegezett keretben, 23x33 cm
10018.

Rufpreis:
2 000 HUF
10

Bánfi jelzéssel: Pihenő vitorlások a Balatonon. Olaj, karton, jelzett, üvegezett keretben, 23x33 cm
10019.

Rufpreis:
2 000 HUF
21

Bánfi jelzéssel: Balatoni vitorlások. Olaj, karton, jelzett, üvegezett keretben, 23x33 cm
10020.

Rufpreis:
2 000 HUF
29

Bánsági András: 3 db ex libris és kisgrafika. Linó, papír, jelzett, ~16×11 cm
10021.

Rufpreis:
800 HUF

Bánsági András (1934-1993): Ex libris Béres Ferenc, klisé, papír, jelzett a klisén, üvegezett keretben, 27×20 cm
10022.

Rufpreis:
1 000 HUF

Benczúr jelzéssel: Rózsák. Akvarell, papír, 23×17 cm
10023.

Rufpreis:
2 400 HUF
9

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF