Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 331
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1232876
10012
255
Barcsay jelzéssel: Dárdások. Olaj, karton, 42×55 cm 1250187
10013
255
Barcsay Jenő (1900-1988): Nagy fa. Rézkarc, papír, jelzett, üvegezett keretben, 14×16 cm 1214863
10014
255
1249237
10015
255
Baumann Tivadar(1889-?): Madonna a kis Jézussal. Vegyes technika, papír, jelzett, kartonra kasírozva, 63x44 cm 1192327
10016
255
1192164
10017
255
3400
1243398
10018
255
Bánfi jelzéssel: Balatoni vitorlástalálkozó. Olaj, karton, jelzett, üvegezett keretben, 23x33 cm 1243396
10019
255
Bánfi jelzéssel: Pihenő vitorlások a Balatonon. Olaj, karton, jelzett, üvegezett keretben, 23x33 cm 1248966
10020
255
Bánfi jelzéssel: Balatoni vitorlások. Olaj, karton, jelzett, üvegezett keretben, 23x33 cm 1226066
10021
255
Bánsági András: 3 db ex libris és kisgrafika. Linó, papír, jelzett, ~16×11 cm
1247531
10022
255
Bánsági András (1934-1993): Ex libris Béres Ferenc, klisé, papír, jelzett a klisén, üvegezett keretben, 27×20 cm
1247236
10023
255
Benczúr jelzéssel: Rózsák. Akvarell, papír, 23×17 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF