Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 331
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1232884
10024
255
Berkes jelzéssel: Utcarészlet. Olaj, vászon, 52×59 cm 1192801
10025
255
1221834
10026
255
Béli jelzéssel: Velence. Olaj, vászon, keretben, 52×43 cm 1244283
10027
255
Biczó András: Kisgrafikák. 2 db, klisé, papír, jelzett a klisén, 8x8 cm 1133092
10028
255
Bihari jelzéssel: A törött hegedű, olaj, vászon, 90×140cm
1180752
10029
255
1180751
10030
255
543155
10031
255
Blahos Rudolf (1917-1986): Balatonföldvár. Akvarell, papír,jelzett, paszpartuban, 30x38 cm 1210490
10032
255
Karl Brandstätter (1946- ): Meztelen alakok, színezett rézkarc, papír, jelzett (103/120), paszpartuban, üvegezett fa keretben, 13×35,5 cm
1210485
10033
255
Karl Brandstätter (1946- ): Fák, színezett rézkarc, papír, jelzett (97/120), paszpartuban, üvegezett fa keretben, 18×26,5 cm
1209665
10034
255
Brenner Lászlóné: Kastély a dombok között. Akvarell, papír, üvegezett keretben, 16×21 cm
1246405
10035
255
Breznay jelzéssel: Fák. Olaj, vászon, 24×70 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF