Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 331

Remsei jelzéssel: Kalapos férfi. Olaj, farost,
10205.

Rufpreis:
5 500 HUF
14,91
17,19

Réti jelzéssel: Modern tájkép. Vegyes technika, papír, üvegezett keretben, 29×41 cm
10206.

Rufpreis:
6 000 HUF

Rónai jelzéssel: Tehenek a parton. Olaj, karton, üvegezett keretben, 35×43 cm
10207.

Rufpreis:
20 000 HUF
54,20
62,50

Anna Rödl: Loval. Olaj, farost, jelzett, keretben, 57×36 cm
10208.

Rufpreis:
12 000 HUF

10209.

Rufpreis:
10 000 HUF

Saly Németh László (1920-2001): Kendős lány, olaj, farost, fa keretben, 47,5×21,5 cm
10210.

Rufpreis:
22 000 HUF
59,62
68,75

10211.

Rufpreis:
4 000 HUF

Sikota jelzéssel: Park részlet. Vegyes technika, falemez, 43×52 cm
10212.

Rufpreis:
6 000 HUF
13

10213.

Rufpreis:
3 600 HUF
9,76
11,25

Soli jelzéssel: Égtájak, vegyes technika, papír, paszpartuban, 20,5×13,5 cm
10214.

Rufpreis:
2 000 HUF

Somlai Vilma (1938-2007): Kisméretű képek, 7 db. Olaj, karton vagy farost, jelzettek, 12x17-26x20 cm között.
10215.

Rufpreis:
12 000 HUF

Somlai Vilma (1938-2007): Kisméretű képek, 7 db. Olaj, karton vagy farost, jelzettek, 12x15-25x20 cm között.
10216.

Rufpreis:
12 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF