Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 331
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1216754
10205
255
5500
Remsei jelzéssel: Kalapos férfi. Olaj, farost,
1250206
10206
255
Réti jelzéssel: Modern tájkép. Vegyes technika, papír, üvegezett keretben, 29×41 cm 1244694
10207
255
Rónai jelzéssel: Tehenek a parton. Olaj, karton, üvegezett keretben, 35×43 cm 1206488
10208
255
Anna Rödl: Loval. Olaj, farost, jelzett, keretben, 57×36 cm
1214998
10209
255
1243192
10210
255
22000
Saly Németh László (1920-2001): Kendős lány, olaj, farost, fa keretben, 47,5×21,5 cm 1190125
10211
255
1233080
10212
255
Sikota jelzéssel: Park részlet. Vegyes technika, falemez, 43×52 cm 1175910
10213
255
1241828
10214
255
Soli jelzéssel: Égtájak, vegyes technika, papír, paszpartuban, 20,5×13,5 cm
1240966
10215
255
Somlai Vilma (1938-2007): Kisméretű képek, 7 db. Olaj, karton vagy farost, jelzettek, 12x17-26x20 cm között. 1240970
10216
255
Somlai Vilma (1938-2007): Kisméretű képek, 7 db. Olaj, karton vagy farost, jelzettek, 12x15-25x20 cm között.
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF