Vadász jelzéssel: Vízpart vitorlással. Akvarell, papír, üvegezett kere... https://www.darabanth.com/de/255-Fernauktion/255.0/Andere-Sammelgebiete/Gemalde-und-Grafiken~600049/Vadasz-jelzessel-Vizpart-vitorlassal-Akvarell-papir-uvegezett-keretben-24C39735-cm~II1247143
1247143
10251
255
4200
Beschreibung: Vadász jelzéssel: Vízpart vitorlással. Akvarell, papír, üvegezett keretben, 24×35 cm
: ttg