Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 249
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1221592
10097
252
Márffy jelzéssel: Olvasó férfi. Olaj, farost, 62×59 cm
1222795
10098
252
Márton Ferenc (1884-1940): Hóman Bálint 1924, ceruza, papír, jelzett, Hóman Bálint (1885-1951) történész, későbbi vallás- és közoktatásügyi miniszter aláírásával, 34×25 cm 1221572
10099
252
MCP jelzéssel: Vitorlás a tavon. Olaj, falemez, 36×60 cm
1215054
10100
252
MCP jelzéssel: Tájkép. Olaj, farost, 35×59 cm 1174496
10101
252
Medveczky jelzéssel: Sárgabarackos csendélet. Olaj, vászon, keretben, 28×44 cm 1221982
10102
252
Mikola jelzéssel: Házak a hegynél. Pasztell, papír, üvegezett keretben, 37×26 cm
1174616
10103
252
4400
Molnár jelzéssel: Gyümölcsök csendélet. Olaj, vászon, 30×40 cm
1222916
10104
252
14000
Nagy jelzéssel: Utcarészlet. Olaj, vászon, 52×61 cm 1221420
10105
252
Nagy jelzéssel: Harcos nő. Olaj, karton, 68×44 cm
1221423
10106
252
Nagy jelzéssel: Harcos amazon. Olaj, karton, keretben, 55×41 cm
1221272
10107
252
1192815
10108
252
Neogrády jelzéssel: Erdő részlet. Olaj, vászon, festék kopással, keretben, 48×58 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF