Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 249

Márffy jelzéssel: Olvasó férfi. Olaj, farost, 62×59 cm
10097.

Rufpreis:
8 000 HUF

Márton Ferenc (1884-1940): Hóman Bálint 1924, ceruza, papír, jelzett, Hóman Bálint (1885-1951) történész, későbbi vallás- és közoktatásügyi miniszter aláírásával, 34×25 cm
10098.

Rufpreis:
4 000 HUF
26

MCP jelzéssel: Vitorlás a tavon. Olaj, falemez, 36×60 cm
10099.

Rufpreis:
9 000 HUF
24,39
28,13

MCP jelzéssel: Tájkép. Olaj, farost, 35×59 cm
10100.

Rufpreis:
8 000 HUF

Medveczky jelzéssel: Sárgabarackos csendélet. Olaj, vászon, keretben, 28×44 cm
10101.

Rufpreis:
10 000 HUF

Mikola jelzéssel: Házak a hegynél. Pasztell, papír, üvegezett keretben, 37×26 cm
10102.

Rufpreis:
4 000 HUF

Molnár jelzéssel: Gyümölcsök csendélet. Olaj, vászon, 30×40 cm
10103.

Rufpreis:
4 400 HUF
11,92
13,75

Nagy jelzéssel: Utcarészlet. Olaj, vászon, 52×61 cm
10104.

Rufpreis:
14 000 HUF
37,94
43,75
9

Nagy jelzéssel: Harcos nő. Olaj, karton, 68×44 cm
10105.

Rufpreis:
2 000 HUF

Nagy jelzéssel: Harcos amazon. Olaj, karton, keretben, 55×41 cm
10106.

Rufpreis:
3 000 HUF

10107.

Rufpreis:
2 400 HUF

Neogrády jelzéssel: Erdő részlet. Olaj, vászon, festék kopással, keretben, 48×58 cm
10108.

Rufpreis:
12 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF