Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 249

Neogrády jelzéssel: Vadász a kutyájával. Olaj, karton, keretben, 30×31 cm
10109.

Rufpreis:
5 000 HUF

Neogrády jelzéssel: Ősz a tóparton, olaj, vászon, 53×69 cm
10110.

Rufpreis:
5 000 HUF

Neogrády jelzéssel: Udvar. Olaj, vászon, keretben, 70×100 cm
10111.

Rufpreis:
26 000 HUF
70,46
81,25

Cs. Németh Miklós (1934-2012): Bohócok. Olaj, karton, jelzett, 70×50 cm
10113.

Rufpreis:
6 000 HUF

Cs. Németh Miklós (1934-2012): Kavalkád, akvarell, karton, jelzett, paszpartuban, üvegezett fa keretben, 46×87 cm
10114.

Rufpreis:
15 000 HUF
40,65
46,88

Cs. Németh Miklós (1934-2012): Sokaság, akvarell, karton, jelzett, paszpartuban, üvegezett fa keretben, 25×64,5 cm
10115.

Rufpreis:
12 000 HUF

Cs. Németh Miklós (1934-2012): Színes alakok. Pasztell, papír, jelzett, üvegezett keretben, 30×24 cm
10116.

Rufpreis:
6 000 HUF

Nyilassy jelzéssel: Pipázó. Olaj, karton, 46×34 cm
10117.

Rufpreis:
7 000 HUF
18,97
21,88

R. Orbán jelzéssel: Téli házak. Ceruza, papír, üvegezett sérült keretben 16×21 cm
10118.

Rufpreis:
4 000 HUF

10119.

Rufpreis:
120 000 HUF
325,20
375,00

Orosz Gellért (1919-2002): Vázlatrajz. Tus, papír, jelzés nélkül, hátán eredetigazolással, üvegezett keretben, 28×20 cm
10120.

Rufpreis:
4 000 HUF

Orlai jelzéssel: Kalapos hölgy. Vegyes technika, papír, keretben, 23×18 cm
10121.

Rufpreis:
2 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF