Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 249

Poll jelzéssel: Ház. Vegyes technika, papír, üvegezett keretben, foltos, 30×42 cm
10134.

Rufpreis:
6 500 HUF
17,62
20,31

Pop jelzéssel: Alkonyi táj, vegyes technika, papír, 10×15 cm
10135.

Rufpreis:
1 000 HUF

Pólya jelzéssel: Kisfiú az ablakban. Olaj, karton, keretben, 41×28 cm
10136.

Rufpreis:
5 000 HUF

Pólya jelzéssel: Libatömés után (na, te mire emlékszel?), vegyes technika, papír, paszpartuban, üvegezett fa keretben, 27×19,5 cm
10137.

Rufpreis:
2 000 HUF

Pólya jelzéssel: Libatömésre készülve (példamutatás), vegyes technika, papír, paszpartuban, üvegezett fa keretben, 27×19,5 cm
10138.

Rufpreis:
2 000 HUF

Pusztai jelzéssel: Sasmadár, pirográfia, fa, 20,5×30 cm
10139.

Rufpreis:
2 600 HUF
7,05

Ráby József: Krisztus az angyalok között. Tus, papír, jelzett, üvegezett keretben, 28×20 cm
10140.

Rufpreis:
1 000 HUF

Regdon Irén: Női portré. Akvarell, papír, paszpartuban, 33×26 cm
10141.

Rufpreis:
6 000 HUF

Remsei jelzéssel: Kalapos férfi. Olaj, farost,
10142.

Rufpreis:
6 000 HUF

Réti Mátyás (1922-2002): Házak. Színezett linó, papír, jelzett, felcsavarva, 22×28 cm
10143.

Rufpreis:
2 400 HUF

Rozsnyói Czynk Ervin (?-?): Őzek a tisztáson. Olaj, vászon, 39×50 cm
10144.

Rufpreis:
9 000 HUF
24,39
28,13

Róna jelzéssel: A nagy utazó. Akvarell, papír, 29×43 cm
10145.

Rufpreis:
1 600 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF