Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 249
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1190487
10134
252
6500
Poll jelzéssel: Ház. Vegyes technika, papír, üvegezett keretben, foltos, 30×42 cm 1218872
10135
252
Pop jelzéssel: Alkonyi táj, vegyes technika, papír, 10×15 cm 1221850
10136
252
Pólya jelzéssel: Kisfiú az ablakban. Olaj, karton, keretben, 41×28 cm
1221371
10137
252
Pólya jelzéssel: Libatömés után (na, te mire emlékszel?), vegyes technika, papír, paszpartuban, üvegezett fa keretben, 27×19,5 cm
1221368
10138
252
Pólya jelzéssel: Libatömésre készülve (példamutatás), vegyes technika, papír, paszpartuban, üvegezett fa keretben, 27×19,5 cm
1217596
10139
252
Pusztai jelzéssel: Sasmadár, pirográfia, fa, 20,5×30 cm
1201272
10140
252
Ráby József: Krisztus az angyalok között. Tus, papír, jelzett, üvegezett keretben, 28×20 cm
1162345
10141
252
Regdon Irén: Női portré. Akvarell, papír, paszpartuban, 33×26 cm
1216754
10142
252
Remsei jelzéssel: Kalapos férfi. Olaj, farost,
1216811
10143
252
Réti Mátyás (1922-2002): Házak. Színezett linó, papír, jelzett, felcsavarva, 22×28 cm 1188790
10144
252
Rozsnyói Czynk Ervin (?-?): Őzek a tisztáson. Olaj, vászon, 39×50 cm 1216399
10145
252
Róna jelzéssel: A nagy utazó. Akvarell, papír, 29×43 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF