Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 249

Sostarics Lajos (1896-1968): Kalapos női portré. Akvarell, papír, üvegezett keretben, 28×20 cm
10158.

Rufpreis:
1 600 HUF

Sugár Gábor (1976- ): Lovak, vegyes technika, vászon, jelzett, 50×70 cm
10159.

Rufpreis:
24 000 HUF
65,04
75,00

10160.

Rufpreis:
24 000 HUF
65,04
75,00

Sulyok Gabriella (1939-): Budapest életkép. Rézkarc, papír, jelzett, 26×30 cm
10161.

Rufpreis:
4 600 HUF
12,47
14,38

Swierkiewicz Róbert (1942-): Pierrot 1967. Rézkarc, papír, jelzett, 22×15 cm
10162.

Rufpreis:
8 000 HUF

Szabó Vladimir: Budapest 1945, rézkarc,dúcon jelzett, papír, 24x33cm
10163.

Rufpreis:
12 000 HUF

10164.

Rufpreis:
20 000 HUF
54,20
62,50

Szántó Sándor (1945-): Jelek I. Olaj, farost, jelzett, keretben, 58×48 cm
10165.

Rufpreis:
8 000 HUF

Szántó Sándor (1945-): Jelek II. Olaj, farost, jelzett, keretben, 58×48 cm
10166.

Rufpreis:
7 000 HUF
18,97
21,88

Szász Endre (1926-2003): Katherina, tus, papír, jelzés nélkül, 21×15 cm
10167.

Rufpreis:
8 000 HUF

Szász jelzéssel: Női arc. Tus, papír, 13×10 cm
10168.

Rufpreis:
1 600 HUF

Szász jelzéssel: Tihany. Olaj, farost, kopott, 50×61 cm
10169.

Rufpreis:
12 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF