Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 249
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1218376
10230
252
1979 Szeretettel köszöntjük a Nemzetközi nőnap alkalmából, tusrajz, plakát tervezet, papír kartonra kasírozva, 15x10cm
1217939
10231
252
30000
Jelzés nélkül: Dinnyés csendélet. Olaj, vászon, antik keretben, 50×70 cm
1218758
10232
252
Jelzés nélkül:Balaton, olaj, farost, 29x25cm 1207760
10233
252
Jelzés nélkül: Hegyvidéki út. Akvarell, papír, üvegezett keretben, 24x32 cm
1219369
10234
252
cca 1960-70 Jelzés nélkül: Gusztáv, vegyes technika, fólia, kisebb festék hibákkal, 25x33cm
1218772
10235
252
Jelzés nélkül:Őrség, olaj, karton,több helyen hibás, 34x40cm 1218748
10236
252
Jelzés nélkül:Akt, olaj, farost, 31x27cm 1221408
10237
252
Jelzés nélkül: Tintatartók a tájban. Olaj, karton, 44×68 cm
1215559
10238
252
Jelzés nélkül: Néptánc, vegyes technika, papír, 2db, 30x21,
1221617
10239
252
Jelzés nélkül: Lombos fák. Olaj, vászon, sérült, 77×92 cm
1155511
10240
252
5500
Jelzés nélkül: Vitorlások. Vegyes technika, papír, üvegezett keretben, 47×70 cm 1150982
10241
252
Jelzés nélkül: Színek, formák. Olaj, karton, keretben, 45×60 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF