Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 249

1979 Szeretettel köszöntjük a Nemzetközi nőnap alkalmából, tusrajz, plakát tervezet,  papír kartonra kasírozva, 15x10cm
10230.

Rufpreis:
1 200 HUF

Jelzés nélkül: Dinnyés csendélet. Olaj, vászon, antik keretben, 50×70 cm
10231.

Rufpreis:
30 000 HUF
81,30
93,75

Jelzés nélkül:Balaton, olaj, farost, 29x25cm
10232.

Rufpreis:
1 000 HUF

Jelzés nélkül: Hegyvidéki út. Akvarell, papír, üvegezett keretben, 24x32  cm
10233.

Rufpreis:
3 600 HUF
9,76
11,25

cca 1960-70 Jelzés nélkül: Gusztáv, vegyes technika, fólia, kisebb festék hibákkal, 25x33cm
10234.

Rufpreis:
5 000 HUF

Jelzés nélkül:Őrség, olaj, karton,több helyen hibás, 34x40cm
10235.

Rufpreis:
1 000 HUF

Jelzés nélkül:Akt, olaj, farost, 31x27cm
10236.

Rufpreis:
1 000 HUF
26

Jelzés nélkül: Tintatartók a tájban. Olaj, karton, 44×68 cm
10237.

Rufpreis:
2 600 HUF
7,05

Jelzés nélkül: Néptánc, vegyes technika, papír, 2db, 30x21,
10238.

Rufpreis:
1 000 HUF

Jelzés nélkül: Lombos fák. Olaj, vászon, sérült, 77×92 cm
10239.

Rufpreis:
10 000 HUF

Jelzés nélkül: Vitorlások. Vegyes technika, papír, üvegezett keretben, 47×70 cm
10240.

Rufpreis:
5 500 HUF
14,91
17,19

Jelzés nélkül: Színek, formák. Olaj, karton, keretben, 45×60 cm
10241.

Rufpreis:
1 800 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF