https://www99.darabanth.com:443
https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
Tételek lista
Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 249
Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
Nach steigendem Wert
Nach fallendem Wert
12
24
48
72
1155481
10218
252
0
1800
Paintings and graphics
Kunstobjekte & Papier
1
Olvashatatlan jelzéssel: Őzike. Akvarell, papír, keretben, 37×28 cm 1151542
10219
252
0
3200
Paintings and graphics
Kunstobjekte & Papier
1
Olvashatatlan jelzéssel: Virágcsendélet. Olaj, karton, keretben, 42×25 cm
Das Lot is nicht erreichbar
1174571
10220
252
0
1800
Paintings and graphics
Kunstobjekte & Papier
1
Olvashatatlan jelzéssel: Lányka a fánál. Olaj, fa lemez, keretben, 35×38 cm
Das Lot is nicht erreichbar
1155573
10221
252
0
15000
Paintings and graphics
Kunstobjekte & Papier
1
Olvashatatlan jelzéssel: Tornyok. Olaj, papír, keretben, 42×33 cm
Das Lot is nicht erreichbar
1196372
10222
252
0
4800
Paintings and graphics
Kunstobjekte & Papier
1
Olvashatatlan jelzéssel: Cigarettázó fiú. Pasztell, papír, üvegezett keretben, 70×50 cm 1194819
10223
252
0
4800
Paintings and graphics
Kunstobjekte & Papier
1
Olvashatatlan jelzéssel: Nyaraló. Akvarell, papír, üvegezett keretben, 31×33 cm
Das Lot is nicht erreichbar
1189113
10224
252
0
3200
Paintings and graphics
Kunstobjekte & Papier
1
Olvashatatlan jelzéssel: Alakok, házak. Olaj, karton(sérült), 41×28 cm
Das Lot is nicht erreichbar
1189049
10225
252
0
2800
Paintings and graphics
Kunstobjekte & Papier
1
Olvashatatlan jelzéssel: Tájkép. Olaj, vászon (sérült), 32×40 cm
Das Lot is nicht erreichbar
1189075
10226
252
0
1800
Paintings and graphics
Kunstobjekte & Papier
1
Olvashatatlan jelzéssel: Virágcsendélet. Olaj, farost (sérült), 31×25 cm
Das Lot is nicht erreichbar
1192826
10227
252
0
10000
Paintings and graphics
Kunstobjekte & Papier
1
Olvashatatlan jelzéssel: Katedrális. Olaj, vászon, keretben, 50×40 cm
Das Lot is nicht erreichbar
1167800
10228
252
0
24000
Paintings and graphics
Kunstobjekte & Papier
1
Jelzés nélkül: Arcok. Olaj, karton, 120×108 cm
Das Lot is nicht erreichbar
1206538
10229
252
0
3000
Paintings and graphics
Kunstobjekte & Papier
1
Kentaur és a lány, réz falikép, préselt, d:24 cm
Das Lot is nicht erreichbar
Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF
Navigieren zur nächsten Seite Auktionshaus
Adresse:
1061 Budapest, Andrássy Str. 16.
Anschrift:
1244, Budapest Pf. 979.
Telefon:
+36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
E-mail
:
icvqw34r5 nf?3+ o@dasdfefg rabanwf34 th.codv4 m
Öffnungszeiten:
Montag: 12-17
Dienstag bis Mittwoch: 10-17
Donnerstag: 10-19
Freitag: geschlossen
Wochenende: geschlossen
© 2011-2025 Darabanth Auktionshaus GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren. Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com/de/bedingungen-faq
darabanth.com
H
Los im Warenkorb
Weiter einkaufen
 
Zur Kasse