Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 249
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1216315
10206
252
Olvashatatlan jelzéssel: Lovas. Litográfia, papír, üvegezett keretben, 40×29 cm
1221802
10207
252
Olvashatatlan jelzéssel: Első szabad május 1. Rézkarc, papír, jelzett, 20x30 cm 1217275
10208
252
Olvashatatlan jelzéssel: Ősz a Kis-Dunánál. Színezett rézkarc, papír, jelzett, üvegezett keretben, 30x38 cm 1217270
10209
252
Olvashatatlan jelzéssel: Reggel. Színezett rézkarc, papír, jelzett, üvegezett keretben, 30x38 cm 1214981
10210
252
Olvashatatlan jelzéssel: Vadvirágok. Olaj, farost, keretben, 67×43
1215741
10211
252
Olvashatatlan jelzéssel: Mediterrán terasz. Olaj, karton, antik keretben, 38×48 cm
1218549
10212
252
Olvashatatlan jelzés: Mediterrán utcarészlet, olaj, vászon, fa keretben, 23×18,5 cm 1218535
10213
252
Olvashatatlan jelzés: Utcarészlet, nyomat, papír, üvegezett fa keretben, 14×16 cm 1221888
10214
252
Olvashatatlan jelzéssel: Csendélet. Pasztell, karton, 30×37 cm 1221878
10215
252
Olvashatatlan jelzéssel: Arcok. Olaj, falemez, 39×35 cm
1221847
10216
252
Olvashatatlan jelzéssel: Vízparti fák. Olaj, karton, keretben, 20×29 cm
1175749
10217
252
Olvashatatlan jelzéssel: Házak. Pasztell, papír, 25×35 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF