Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 249
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1221606
10170
252
26000
Szeift Béla (1944-2012): Cím nélkül. Olaj, farost, jelzés nélkül, 68×56 cm
1181601
10171
252
Szeift Béla (1944-2012): Ketten, akvarell, merített papír, jelzett, üvegezett fa keretben, 31×21,5 cm
1175968
10172
252
Szeift Béla (1944-2012): Tappancsos, akvarell, merített papír, jelzett, üvegezett fa keretben, az üveg az egyik sarkánál törött, 31×21,5 cm
1175971
10173
252
Szeift Béla (1944-2012): Burjánzás, akvarell, merített papír, jelzett, üvegezett fa keretben, 31×21,5 cm
1216083
10174
252
9500
Szentpályi jelzéssel: Parasztház nyáron, olaj, fa, díszes fa keretben, 28,5×38,5 cm
1217520
10175
252
1217523
10176
252
Szécsi Magda (1958-): A nő. Vegyes technika, papír, jelzett, paszpartuban, 19x13 cm
1221398
10177
252
Szolnay György: Tettenérés. Vegyes technika, papír, jelzett, 29×33 cm 1222752
10178
252
Szomolányi Karola (1948-): Hrabal illusztráció. Rézkarc, papír, jelzett, 12×19 cm
1218930
10179
252
SzR jelzéssel: Virágcsendélet. Festett üveglap, keretben, 29×20 cm 1221417
10180
252
Sztojka László (1910-1971): Zivatar után, olaj, fa, keretben, jelzett, 59×48,5 cm 1218293
10181
252
26000
Thorma jelzéssel: Virágcsendélet. Olaj, vászon, keretben, 76×58 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF