Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 249

Szeift Béla (1944-2012): Cím nélkül. Olaj, farost, jelzés nélkül,  68×56 cm
10170.

Rufpreis:
26 000 HUF
70,46
81,25

Szeift Béla (1944-2012): Ketten, akvarell, merített papír, jelzett, üvegezett fa keretben, 31×21,5 cm
10171.

Rufpreis:
8 000 HUF

Szeift Béla (1944-2012): Tappancsos, akvarell, merített papír, jelzett, üvegezett fa keretben, az üveg az egyik sarkánál törött, 31×21,5 cm
10172.

Rufpreis:
8 000 HUF

Szeift Béla (1944-2012): Burjánzás, akvarell, merített papír, jelzett, üvegezett fa keretben, 31×21,5 cm
10173.

Rufpreis:
8 000 HUF

Szentpályi jelzéssel: Parasztház nyáron, olaj, fa, díszes fa keretben, 28,5×38,5 cm
10174.

Rufpreis:
9 500 HUF
25,75
29,69

10175.

Rufpreis:
5 000 HUF

Szécsi Magda (1958-): A nő. Vegyes technika, papír, jelzett, paszpartuban, 19x13 cm
10176.

Rufpreis:
5 000 HUF

Szolnay György: Tettenérés. Vegyes technika, papír, jelzett, 29×33 cm
10177.

Rufpreis:
1 000 HUF

Szomolányi Karola (1948-): Hrabal illusztráció. Rézkarc, papír, jelzett, 12×19 cm
10178.

Rufpreis:
1 400 HUF

SzR jelzéssel: Virágcsendélet. Festett üveglap, keretben, 29×20 cm
10179.

Rufpreis:
1 000 HUF

Sztojka László (1910-1971): Zivatar után, olaj, fa, keretben, jelzett, 59×48,5 cm
10180.

Rufpreis:
4 000 HUF

Thorma jelzéssel: Virágcsendélet. Olaj, vászon, keretben, 76×58 cm
10181.

Rufpreis:
26 000 HUF
70,46
81,25

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF