Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 249
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1214998
10146
252
1221910
10147
252
Ruzicskay jelzéssel: Munkás. Pasztell, papír, üvegezett keretben, 33×23 cm 1215902
10148
252
Ruszkay György (1924-1998): Férfi arc, vegyes technika, papír, jelzés nélkül, kartonra ragasztva, 30,5×21,5 cm
1035511
10149
252
1221580
10150
252
Sikuta jelzéssel: Szobában. Olaj, falemez, 50×41 cm 1215569
10151
252
1929 S.J. jelzéssel: Templom, vegyes technika, karton, paszpartuban, 24x19cm
1175910
10152
252
3800
1188588
10153
252
Somlai Vilma (1938-2007): Koratavasz a Balatonon, akvarell, papír, jelzett, paszpartuban, üvegezett fa keretben, 22,5×32 cm 1175981
10154
252
1221742
10155
252
Sostarics Lajos (1896-1968): Az épülő Erzsébet híd, akvarell, papír, jelzett, 30,5×22,5 cm cm
1221724
10156
252
Sostarics Lajos (1896-1968): Kodály körönd, ceruza, papír, jelzett, 14,5×19 cm 1221733
10157
252
Sostarics Lajos (1896-1968): Walt Disney után: A három kismalac, vegyes technika, papír, jelzett, kartonra ragasztva, 21,5×15 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF