Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 249

10146.

Rufpreis:
12 000 HUF

Ruzicskay jelzéssel: Munkás. Pasztell, papír, üvegezett keretben, 33×23 cm
10147.

Rufpreis:
3 000 HUF

Ruszkay György (1924-1998): Férfi arc, vegyes technika, papír, jelzés nélkül, kartonra ragasztva, 30,5×21,5 cm
10148.

Rufpreis:
4 000 HUF

10149.

Rufpreis:
20 000 HUF
54,20
62,50

Sikuta jelzéssel: Szobában. Olaj, falemez, 50×41 cm
10150.

Rufpreis:
9 000 HUF
24,39
28,13

1929 S.J. jelzéssel: Templom, vegyes technika, karton, paszpartuban, 24x19cm
10151.

Rufpreis:
1 000 HUF

10152.

Rufpreis:
3 800 HUF
10,30
11,88

Somlai Vilma (1938-2007): Koratavasz a Balatonon, akvarell, papír, jelzett, paszpartuban, üvegezett fa keretben, 22,5×32 cm
10153.

Rufpreis:
1 000 HUF

10154.

Rufpreis:
10 000 HUF

Sostarics Lajos (1896-1968): Az épülő Erzsébet híd, akvarell, papír, jelzett, 30,5×22,5 cm cm
10155.

Rufpreis:
4 000 HUF

Sostarics Lajos (1896-1968): Kodály körönd, ceruza, papír, jelzett, 14,5×19 cm
10156.

Rufpreis:
1 200 HUF

Sostarics Lajos (1896-1968): Walt Disney után: A három kismalac, vegyes technika, papír, jelzett, kartonra ragasztva, 21,5×15 cm
10157.

Rufpreis:
2 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF