Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 249
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1214974
252
AB jelzéssel: Csendélet vázával.Akvarell, papír, üvegezett keretben, 50×34 cm
1221378
10001
252
Aba jelzéssel: Fejek, olaj, vászon, fa keretben, 53,5×37,5 cm 755053
10002
252
28000
Ajtai Tamás (1952-): Végtelen szövedék. Vegyes technika, karton, jelzett, 70×50 cm 1215011
10003
252
Andrássy jelzéssel: Virágcsendélet. Olaj, farost, keretben, 43×33 cm 1216618
10004
252
Anna jelzéssel: Furulyázó. Vegyes technika, papír, üvegezett keretben, 37×33 cm
1216929
10005
252
Bajor Ágost (1892-1958)? Venezia. Rézkarc, papír, jelzett, 24×17 cm
1221384
10006
252
Bak jelzéssel: Szent teljes alakos képe, olaj, vászon, kis sérüléssel, 71,5×21 cm 1219058
10007
252
Balogh István Péter (1950- ): Sárkány, vegyes technika, papír, paszpartuban, 29×43,5 cm 1133093
10008
252
1221375
10009
252
Basildes jelzéssel: Női akt korsóval. Olaj, fa lemez, keretben, 36×29 cm 1214863
10010
252
1192164
10011
252
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF