Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 249
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1188661
10036
252
36000
Csuk jelzéssel: Mezei csokor vázában, olaj, karton, díszes fa keretben, 31,5×24 cm
1174588
10037
252
Deseius jelzéssel: Csók. Olaj, vászon, 50×38 cm
1197984
10038
252
4400
Domanovszky Endre (1907-1974): A levél. Színezett rézkarc, papír (szakadással), jelzett, 38×48 cm 1133087
10039
252
1197507
10040
252
3800
Ducsai jelzéssel: Női portré. Olaj, vászon, keretben, 40×30 cm
1221714
10041
252
Egresi Zsuzsa (1954- ): Csipkelovag, színezett rézkarc, papír, 33×24,5 cm 1221387
10042
252
2200
EJ jelzéssel: Kínai életkép, olaj, fa, keretben, 44,5×58,5 cm
1181185
10043
252
5500
1163245
10044
252
1220337
10046
252
Fery Antal (1908-1944): 3 db ex libris, klisé, papír, dúcon jelzettek, cca 15x10cm és 13x10cm
1220357
10047
252
Fery Antal (1908-1944): 3 db ex libris, klisé, papír, jelzettek, cca 15x10cm
1220355
10048
252
Fery Antal (1908-1944): 3 db ex libris, klisé, papír, dúcon (is, 2db)jelzettek, cca 14x10cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF