Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 249

Csuk jelzéssel: Mezei csokor vázában, olaj, karton, díszes fa keretben, 31,5×24 cm
10036.

Rufpreis:
36 000 HUF
97,56
112,50

Deseius jelzéssel: Csók. Olaj, vászon, 50×38 cm
10037.

Rufpreis:
2 400 HUF

Domanovszky Endre (1907-1974): A levél. Színezett rézkarc, papír (szakadással), jelzett, 38×48 cm
10038.

Rufpreis:
4 400 HUF
11,92
13,75

10039.

Rufpreis:
1 800 HUF

Ducsai jelzéssel: Női portré. Olaj, vászon, keretben, 40×30 cm
10040.

Rufpreis:
3 800 HUF
10,30
11,88

Egresi Zsuzsa (1954- ): Csipkelovag, színezett rézkarc, papír, 33×24,5 cm
10041.

Rufpreis:
5 000 HUF
13

EJ jelzéssel: Kínai életkép, olaj, fa, keretben, 44,5×58,5 cm
10042.

Rufpreis:
2 200 HUF
5,96
6,88

10043.

Rufpreis:
5 500 HUF
14,91
17,19

10044.

Rufpreis:
6 000 HUF

Fery Antal (1908-1944): 3 db ex libris, klisé, papír, dúcon jelzettek, cca 15x10cm és 13x10cm
10046.

Rufpreis:
1 800 HUF

Fery Antal (1908-1944): 3 db ex libris, klisé, papír, jelzettek, cca 15x10cm
10047.

Rufpreis:
1 800 HUF

Fery Antal (1908-1944): 3 db ex libris, klisé, papír, dúcon (is, 2db)jelzettek, cca 14x10cm
10048.

Rufpreis:
1 800 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF