Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 249

10012.

Rufpreis:
2 800 HUF

Bánfi József (1936-): Pécázó. Olaj, karton, jelzett, üvegezett keretben, 23×33 cm
10013.

Rufpreis:
2 000 HUF

Bánfi József (1936-): Vitorlások a Balatonon. Olaj, karton, jelzett, üvegezett keretben, 23×33 cm
10014.

Rufpreis:
2 000 HUF
21

Bánfi jelzéssel: Nő tükör előtt, olaj, farost, fa keretben, 31,5×26 cm
10015.

Rufpreis:
3 600 HUF
9,76
11,25

Benczúr Ida (1876-1970): Virágcsendélet. Olaj, vászon, jelzett, 67×55 cm
10016.

Rufpreis:
16 000 HUF
43,36
50,00

Béli jelzéssel: Velence. Olaj, vászon, keretben, 52×43 cm
10017.

Rufpreis:
18 000 HUF
48,78
56,25

Bihari jelzéssel: A törött hegedű, olaj, vászon, 90×140cm
10018.

Rufpreis:
20 000 HUF
54,20
62,50

10019.

Rufpreis:
1 000 HUF

10020.

Rufpreis:
800 HUF

Bolmányi jelzéssel: Táncoslány. Olaj, vászon, újszerű keretben, 74×58 cm
10021.

Rufpreis:
12 000 HUF

Bolmányi jelzéssel: Fő tér. Vegyes technika, parafa, 43×30 cm
10022.

Rufpreis:
1 200 HUF
19

10023.

Rufpreis:
2 800 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF