Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 249
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1192327
10012
252
1219563
10013
252
Bánfi József (1936-): Pécázó. Olaj, karton, jelzett, üvegezett keretben, 23×33 cm 1219561
10014
252
Bánfi József (1936-): Vitorlások a Balatonon. Olaj, karton, jelzett, üvegezett keretben, 23×33 cm 1216520
10015
252
Bánfi jelzéssel: Nő tükör előtt, olaj, farost, fa keretben, 31,5×26 cm 1221627
10016
252
Benczúr Ida (1876-1970): Virágcsendélet. Olaj, vászon, jelzett, 67×55 cm 1221834
10017
252
Béli jelzéssel: Velence. Olaj, vászon, keretben, 52×43 cm
1133092
10018
252
Bihari jelzéssel: A törött hegedű, olaj, vászon, 90×140cm
1180751
10019
252
1180752
10020
252
1178090
10021
252
Bolmányi jelzéssel: Táncoslány. Olaj, vászon, újszerű keretben, 74×58 cm
1222588
10022
252
Bolmányi jelzéssel: Fő tér. Vegyes technika, parafa, 43×30 cm 1192801
10023
252
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF