Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 249

Koszta jelzéssel: Alpesi táj csónakázóval. Olaj, vászon, keretben, 50×70 cm
10085.

Rufpreis:
12 000 HUF

Kozma István (1937-): Férfi és nő. Olaj, vászon, jelzés nélkül, keret nélkül, 69×50 cm
10086.

Rufpreis:
20 000 HUF
54,20
62,50

Kónya Zoltán(1891-?): Braun Testvérek Mária Terézia Brandy. Vegyes technika, papír, jelzett, 19x13 cm
10087.

Rufpreis:
14 000 HUF
37,94
43,75

Kónya Zoltán(1891-?): A füstös kormos városból költözzön a napfényes Érd-parkvárosba! Vegyes technika, papír, jelzett, 19x13 cm
10088.

Rufpreis:
14 000 HUF
37,94
43,75

KT jelzéssel: Hullámok. Vegyes technika, karton, üvegezett keretben, 40×30 cm
10089.

Rufpreis:
8 000 HUF

Kukán jelzéssel: Gyártelep. Olaj, fa lemez, 31×44 cm
10090.

Rufpreis:
5 500 HUF
14,91
17,19

Ladányi jelzéssel: Erőd. Olaj, farost, 33×47 cm
10091.

Rufpreis:
2 800 HUF

Lakatos jelzéssel: Csendélet felmosóvödörrel és tállal, ceruza, papír, 39,5×61,5 cm
10092.

Rufpreis:
1 600 HUF

Lakatos jelzéssel: Csendélet pohárral és tállal, ceruza, papír, 55×43 cm
10093.

Rufpreis:
1 600 HUF

10094.

Rufpreis:
3 200 HUF
8,67
10,00

Levko jelzéssel: Szivárvány a termőföld felett. Olaj, vászon, keretben, 45×65 cm
10095.

Rufpreis:
6 000 HUF

M jelzéssel: Modern portré. Olaj, papír, 30×23 cm
10096.

Rufpreis:
800 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF