Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 249
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1190474
10085
252
Koszta jelzéssel: Alpesi táj csónakázóval. Olaj, vászon, keretben, 50×70 cm 1113799
10086
252
Kozma István (1937-): Férfi és nő. Olaj, vászon, jelzés nélkül, keret nélkül, 69×50 cm
1220781
10087
252
14000
Kónya Zoltán(1891-?): Braun Testvérek Mária Terézia Brandy. Vegyes technika, papír, jelzett, 19x13 cm
1220761
10088
252
14000
Kónya Zoltán(1891-?): A füstös kormos városból költözzön a napfényes Érd-parkvárosba! Vegyes technika, papír, jelzett, 19x13 cm
1215207
10089
252
KT jelzéssel: Hullámok. Vegyes technika, karton, üvegezett keretben, 40×30 cm
1174220
10090
252
5500
Kukán jelzéssel: Gyártelep. Olaj, fa lemez, 31×44 cm
1155364
10091
252
Ladányi jelzéssel: Erőd. Olaj, farost, 33×47 cm
1221278
10092
252
Lakatos jelzéssel: Csendélet felmosóvödörrel és tállal, ceruza, papír, 39,5×61,5 cm 1221276
10093
252
Lakatos jelzéssel: Csendélet pohárral és tállal, ceruza, papír, 55×43 cm 1103583
10094
252
3200
1156666
10095
252
Levko jelzéssel: Szivárvány a termőföld felett. Olaj, vászon, keretben, 45×65 cm
1151005
10096
252
M jelzéssel: Modern portré. Olaj, papír, 30×23 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF