Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 249
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1221577
10061
252
Gross jelzéssel: Lovas. Olaj, falemez, 50×43 cm 1220268
10062
252
Gross jelzéssel: A tenger mellett, akvarell, papír, 29,5×42 cm 1201894
10063
252
Hana jelzéssel: Női cipő. Olaj, vászon-karton, 45×35 cm 1188593
10064
252
Hatvany jelzéssel: Ráckevei Dunapart. Olaj, farost, keretben, 40×60 cm 1085846
10065
252
Háromházi Gergely: Pihenő asszonyok. Olaj, vászon, festék kopásokkal, keretben, 50×70 cm 1218493
10066
252
Hermant jelzéssel: Kastély a parkban, olaj, vászon, fa keretben, 59×75 cm 1216897
10067
252
Heyer jelzéssel: Kutyák. Olaj, falemez, keretben, 24×33 cm 1194828
10068
252
Hikádi jelzéssel: Tengerparti fa. Olaj, farost, 70×100 cm
1222736
10069
252
Hornyánszky hagyatéki pecséttel jelzett 5 db tus rajz, papír, 30×21 cm
1159361
10070
252
Igaly József (1905-1980): Emelkedő. Akvarell, papír, jelzett, üvegezett keretben, 32×48 cm
1175978
10071
252
Iványi Ödön (1918-1985): Vízpart, akvarell, papír, jelzett, paszpartuban, üvegezett fa keretben, 36,5×55 cm
1181624
10072
252
15000
Iványi Ödön (1918-1985): Dunazug, akvarell, papír, jelzett, paszpartuban, üvegezett fa keretben, 42×60 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF